
RemigiuszPtaszek
13UKS BASKET TARCZYN2. Liga · 9WBA
- 2025–2026
- 29 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 100pktw 4 meczach
- 25,0pktna mecz
- 10,5zbna mecz
- 3,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 56,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,0%
- 54,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,1%
- 54,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 127 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 3 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 100,0%z gry w końcówkach1 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 9 / 20 | 45,0% | 44,1% |
| Półdystans | 8 / 17 | 47,1% | 42,8% |
| Za trzy | 18 / 44 | 40,9% | 26,7% |
| Razem z gry | 35 / 81 | 43,2% | 38,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 28najwięcej punktówz NIE DAJ ZA TRZY, 11 paź 2026
- 14najwięcej zbiórekz OUTLAW BALLERS, 27 wrz 2026
- 6najwięcej asystz FOR THE WIN, 4 paź 2026
- 29najlepszy mecz (EFF)24 pkt, 9 zb, 6 as — z FOR THE WIN, 4 paź 2026
- 44 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 44 mecze z 20+ pktz 4 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2025–2026 · 29 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1319 min | 45:29 |
| Punkty | 873 | 30,1 |
| Zbiórki | 343 | 11,8 |
| — w ataku | 82 | 2,8 |
| — w obronie | 261 | 9,0 |
| Asysty | 84 | 2,9 |
| Przechwyty | 75 | 2,6 |
| Bloki | 21 | 0,7 |
| Straty | 87 | 3,0 |
| Przewinienia | 73 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 160 | 5,5 |
| Ocena (EFF) | 911 | 31,4 |
- 45,8%FG304 z 664 z gry
- 37,4%3P128 z 342 za trzy
- 78,3%FT137 z 175 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 304 | 664 | 45,8% |
| Rzuty za dwa | 176 | 322 | 54,7% |
| Rzuty za trzy | 128 | 342 | 37,4% |
| Rzuty wolne | 137 | 175 | 78,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 50+ punktówz WARSAW GREEN GOOSE, 9 maj 2026
- Mecz 15+ zbiórek4 razy · ostatnio z TARCHO TERROR, 14 cze 2026
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z CROSS JEANS LIT, 25 kwi 2026
- Mecz 5+ przechwytów3 razy · ostatnio z TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY, 8 mar 2026
- Mecz 4+ trójki21 razy · ostatnio z BASKET WILNO, 17 paź 2026
- Double-double21 razy · ostatnio z BASKET WILNO, 17 paź 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 873
- 25 meczówrozegranych meczów: 28
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW GREEN GOOSE9 maj 202650pkt20zb4as59eff
TARCHO TERROR14 cze 202637pkt24zb5as51eff
BASKET WILNO28 mar 202631pkt21zb4as47eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






