RichardIlly
4HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 9WBA
- 2024–2026
- 49 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 4 drużyny
- 12pktw 4 meczach
- 3,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 97 min | 24:20 |
| Punkty | 12 | 3,0 |
| Zbiórki | 16 | 4,0 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 15 | 3,8 |
| Asysty | 4 | 1,0 |
| Przechwyty | 2 | 0,5 |
| Bloki | 5 | 1,3 |
| Straty | 1 | 0,3 |
| Przewinienia | 1 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 31 | 7,8 |
- 45,5%FG5 z 11 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | P68 : 83 | 29:28 | 2 | 11 | 2 | |
| 18 paź 2026 | P68 : 80 | 23:10 | 2 | 3 | 2 | |
| 11 paź 2026 | P40 : 61 | 22:55 | 4 | 2 | 0 | |
| 4 paź 2026 | P73 : 96 | 21:46 | 4 | 0 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 49 meczów · 5 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 24:20 | 12 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 0,5 | 1,3 | 45,5% | — | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 8 | 30:34 | 28 | 3,5 | 8,5 | 0,4 | 1,3 | 1,1 | 45,8% | 0,0% | 60,0% |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 31:23 | 38 | 3,8 | 9,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 40,5% | 0,0% | 44,4% |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 7 | 36:03 | 34 | 4,9 | 8,7 | 1,9 | 1,1 | 1,3 | 53,8% | 0,0% | 46,2% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 21:04 | 0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 9 | 31:14 | 53 | 5,9 | 10,6 | 2,1 | 1,2 | 1,1 | 63,6% | 0,0% | 47,8% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 24:03 | 7 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 100,0% | — | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 1 | 29:40 | 7 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | DREAM TEAM | 8 | 37:45 | 58 | 7,3 | 10,9 | 1,0 | 1,3 | 1,4 | 60,5% | — | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






