RobertBulik
- 2021–2026
- 68 meczów
- 10 sezonów
- 7 drużyn
- 381pktw karierze
- 5,6pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2041 min | 30:01 |
| Punkty | 381 | 5,6 |
| Zbiórki | 226 | 3,3 |
| — w ataku | 59 | 0,9 |
| — w obronie | 167 | 2,5 |
| Asysty | 112 | 1,6 |
| Przechwyty | 49 | 0,7 |
| Bloki | 13 | 0,2 |
| Straty | 126 | 1,9 |
| Przewinienia | 95 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 49 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 297 | 4,4 |
- 31,7%FG157 z 495 z gry
- 18,1%3P41 z 227 za trzy
- 56,5%FT26 z 46 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 157 | 495 | 31,7% |
| Rzuty za dwa | 116 | 268 | 43,3% |
| Rzuty za trzy | 41 | 227 | 18,1% |
| Rzuty wolne | 26 | 46 | 56,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 28:34 | 38 | 4,8 | 2,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 32,0% | 12,5% | 37,5% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 36:14 | 62 | 5,6 | 5,5 | 2,5 | 0,6 | 0,2 | 31,6% | 17,1% | 50,0% |
| 7WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 25:28 | 2 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 35:22 | 42 | 6,0 | 3,6 | 2,1 | 1,0 | 0,4 | 24,3% | 12,5% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 1 | 32:16 | 0 | 0,0 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 8 | 18:16 | 39 | 4,9 | 1,9 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 39,5% | 22,7% | — |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 22:04 | 17 | 2,4 | 1,7 | 0,9 | 0,7 | 0,0 | 19,2% | 25,0% | 75,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 29:06 | 28 | 3,5 | 2,3 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 23,5% | 11,1% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 22:13 | 11 | 11,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | 75,0% | — |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 1 | 48:00 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 12,5% | 25,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 5 | 29:14 | 13 | 2,6 | 2,8 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 24,0% | 8,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 5 | 32:12 | 58 | 11,6 | 4,8 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 44,2% | 23,5% | 72,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HAWAJSKI SNIEG | 5 | 39:40 | 68 | 13,6 | 6,2 | 3,4 | 1,8 | 0,6 | 39,7% | 23,1% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






