Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 282 min | 28:09 |
| Punkty | 85 | 8,5 |
| Zbiórki | 39 | 3,9 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 25 | 2,5 |
| Asysty | 22 | 2,2 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 27 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 91 | 9,1 |
- 40,5%FG34 z 84 z gry
- 28,6%3P12 z 42 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 84 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 22 | 42 | 52,4% |
| Rzuty za trzy | 12 | 42 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P72 : 88 | 24:19 | 8 | 5 | 3 | |
| 15 lut 2022 | P59 : 69 | 25:58 | 6 | 6 | 1 | |
| 23 sty 2022 | Z73 : 70 | 20:01 | 6 | 2 | 1 | |
| 16 sty 2022 | Z68 : 54 | 18:46 | 9 | 0 | 2 | |
| 5 gru 2021 | Z73 : 71 | 47:37 | 20 | 4 | 2 | |
| 21 lis 2021 | Z74 : 56 | 27:06 | 6 | 4 | 3 | |
| 7 lis 2021 | P60 : 75 | 18:18 | 7 | 3 | 0 | |
| 24 paź 2021 | Z72 : 70 | 41:52 | 15 | 6 | 5 | |
| 17 paź 2021 | Z57 : 56 | 29:43 | 5 | 6 | 2 | |
| 10 paź 2021 | Z57 : 43 | 27:53 | 3 | 3 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 38 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 9 | 29:42 | 82 | 9,1 | 3,6 | 3,2 | 0,8 | 0,2 | 31,9% | 29,2% | 100,0% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 16:49 | 0 | 0,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 8 | 34:20 | 103 | 12,9 | 4,1 | 2,8 | 0,5 | 0,1 | 33,3% | 32,3% | 87,5% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 10 | 37:29 | 88 | 8,8 | 4,1 | 4,3 | 1,0 | 0,1 | 29,7% | 18,5% | 72,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 10 | 28:09 | 85 | 8,5 | 3,9 | 2,2 | 0,7 | 0,1 | 40,5% | 28,6% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






