RobertKasprzak
10OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 115 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 29pktw 11 meczach
- 2,6pktna mecz
- 1,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 182 min | 16:31 |
| Punkty | 29 | 2,6 |
| Zbiórki | 14 | 1,3 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 9 | 0,8 |
| Asysty | 13 | 1,2 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,5 |
| Przewinienia | 24 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 32 | 2,9 |
- 26,5%FG9 z 34 z gry
- 16,7%3P4 z 24 za trzy
- 87,5%FT7 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 34 | 26,5% |
| Rzuty za dwa | 5 | 10 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 24 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 7 | 8 | 87,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z62 : 57 | 19:23 | 2 | 0 | 0 | |
| 24 maj 2026 | P66 : 68 | 9:01 | 0 | 0 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z63 : 59 | 8:20 | 5 | 1 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | P38 : 53 | 15:37 | 4 | 2 | 1 | |
| 29 mar 2026 | P67 : 74 | 15:07 | 0 | 1 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z77 : 45 | 20:01 | 7 | 2 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z79 : 60 | 17:58 | 0 | 4 | 1 | |
| 8 mar 2026 | Z53 : 51 | 14:49 | 0 | 2 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z78 : 39 | 19:04 | 7 | 0 | 0 | |
| 22 lut 2026 | Z71 : 56 | 23:16 | 4 | 0 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z78 : 71 | 19:07 | 0 | 2 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 115 meczów · 13 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 34:44 | 35 | 8,8 | 3,5 | 3,5 | 0,8 | 0,0 | 38,2% | 28,6% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 16:31 | 29 | 2,6 | 1,3 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 26,5% | 16,7% | 87,5% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 30:31 | 7 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 42,9% | 25,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 10:59 | 10 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 80,0% | 66,7% | — |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 31:10 | 5 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 31:41 | 81 | 7,4 | 3,5 | 2,6 | 0,8 | 0,1 | 30,7% | 27,4% | 83,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 33:38 | 126 | 9,7 | 3,2 | 2,5 | 1,3 | 0,2 | 31,3% | 30,4% | 90,9% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 26:16 | 120 | 9,2 | 1,8 | 2,8 | 0,6 | 0,0 | 41,5% | 40,7% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 36:29 | 172 | 13,2 | 2,7 | 3,2 | 1,8 | 0,1 | 39,4% | 30,1% | 90,2% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 35:34 | 20 | 20,0 | 8,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 16:40 | 30 | 4,3 | 1,3 | 2,0 | 0,6 | 0,1 | 36,1% | 14,3% | 33,3% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 29:20 | 62 | 10,3 | 2,2 | 3,8 | 0,8 | 0,0 | 32,3% | 27,8% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 14 | 28:35 | 156 | 11,1 | 2,1 | 3,1 | 1,4 | 0,1 | 39,1% | 38,6% | 84,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 36:41 | 64 | 10,7 | 2,7 | 4,5 | 1,2 | 0,0 | 38,5% | 21,7% | 81,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 41:23 | 81 | 13,5 | 4,2 | 3,8 | 1,0 | 0,0 | 32,1% | 29,4% | 70,4% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 25:21 | 8 | 2,0 | 3,0 | 3,8 | 1,5 | 0,0 | 15,8% | 9,1% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






