RomaZavada
7WARSAW SHARKS3. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 10 meczów w karierze
- 2 sezony
- 3 drużyny
- 244pktw 8 meczach
- 30,5pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 310 min | 38:42 |
| Punkty | 244 | 30,5 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 21 | 2,6 |
| Asysty | 21 | 2,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 37 | 4,6 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 144 | 18,0 |
- 42,7%FG88 z 206 z gry
- 39,8%3P47 z 118 za trzy
- 65,6%FT21 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 88 | 206 | 42,7% |
| Rzuty za dwa | 41 | 88 | 46,6% |
| Rzuty za trzy | 47 | 118 | 39,8% |
| Rzuty wolne | 21 | 32 | 65,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach WARSAW SHARKS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P78 : 92 | 45:34 | 40 | 5 | 2 | |
| 21 maj 2023 | Z91 : 64 | 48:00 | 35 | 2 | 5 | |
| 13 maj 2023 | Z105 : 85 | 48:00 | 58 | 7 | 4 | |
| 22 kwi 2023 | P82 : 88 | 48:00 | 25 | 6 | 3 | |
| 15 kwi 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 kwi 2023 | P71 : 86 | 48:00 | 35 | 6 | 2 | |
| 26 mar 2023 | P67 : 95 | 36:30 | 38 | 3 | 2 | |
| 18 mar 2023 | P65 : 74 | 35:31 | 13 | 2 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 10 meczów · 2 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 1 | 13:34 | 4 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 19:07 | 2 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 0,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 8 | 38:42 | 244 | 30,5 | 3,9 | 2,6 | 1,4 | 0,4 | 42,7% | 39,8% | 65,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






