RomanZavada
- 2023–2026
- 85 meczów
- 7 sezonów
- 6 drużyn
- 865pktw karierze
- 10,2pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2630 min | 30:57 |
| Punkty | 865 | 10,2 |
| Zbiórki | 232 | 2,7 |
| — w ataku | 53 | 0,6 |
| — w obronie | 179 | 2,1 |
| Asysty | 159 | 1,9 |
| Przechwyty | 60 | 0,7 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 173 | 2,0 |
| Przewinienia | 83 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 119 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 552 | 6,5 |
- 35,6%FG314 z 882 z gry
- 27,6%3P134 z 485 za trzy
- 78,6%FT103 z 131 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 314 | 882 | 35,6% |
| Rzuty za dwa | 180 | 397 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 134 | 485 | 27,6% |
| Rzuty wolne | 103 | 131 | 78,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 31:55 | 50 | 10,0 | 2,6 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 30,9% | 25,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:31 | 133 | 12,1 | 2,9 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 36,1% | 27,8% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 21:04 | 14 | 4,7 | 3,3 | 4,0 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:01 | 146 | 13,3 | 3,3 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 39,4% | 30,3% | 90,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 23:15 | 49 | 6,1 | 2,3 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 29,0% | 23,7% | 80,0% |
| 6WBA1. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 27:13 | 66 | 6,6 | 2,9 | 1,4 | 0,5 | 0,1 | 32,5% | 23,1% | 77,8% |
| 6WBABaraże | SOFTSWISS BASKETBALL | 1 | 33:52 | 11 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 25,0% | 60,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 36:53 | 128 | 11,6 | 3,3 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 32,6% | 26,5% | 64,3% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 31:42 | 119 | 11,9 | 2,2 | 2,8 | 0,7 | 0,1 | 42,7% | 28,9% | 78,3% |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 2 | 36:42 | 25 | 12,5 | 3,0 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 33,3% | 33,3% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:13 | 124 | 9,5 | 2,1 | 2,1 | 0,8 | 0,0 | 37,4% | 28,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






