RyanMavhudzi
3BLAZERSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2023–2026
- 50 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 46pktw 7 meczach
- 6,6pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 136 min | 19:24 |
| Punkty | 46 | 6,6 |
| Zbiórki | 17 | 2,4 |
| — w ataku | 8 | 1,1 |
| — w obronie | 9 | 1,3 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,0 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 40 | 5,7 |
- 43,2%FG16 z 37 z gry
- 44,4%3P4 z 9 za trzy
- 62,5%FT10 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 37 | 43,2% |
| Rzuty za dwa | 12 | 28 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 4 | 9 | 44,4% |
| Rzuty wolne | 10 | 16 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 gru 2024 | P0 : 20 | 18:58 | 5 | 2 | 1 | |
| 1 gru 2024 | P0 : 20 | 22:43 | 10 | 4 | 1 | |
| 24 lis 2024 | P0 : 20 | 26:49 | 17 | 0 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P0 : 20 | 11:58 | 3 | 3 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P0 : 20 | 32:47 | 8 | 5 | 2 | |
| 6 paź 2024 | P0 : 20 | 22:30 | 3 | 3 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 50 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 4 | 40:19 | 64 | 16,0 | 4,8 | 3,5 | 0,8 | 0,0 | 52,0% | 33,3% | 70,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 14 | 31:43 | 157 | 11,2 | 4,0 | 3,2 | 1,7 | 0,0 | 43,7% | 22,2% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 2 | 12:15 | 8 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 19:24 | 46 | 6,6 | 2,4 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 43,2% | 44,4% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 29:12 | 180 | 13,8 | 3,7 | 3,0 | 0,8 | 0,0 | 57,5% | 43,2% | 67,6% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 9 | 31:39 | 114 | 12,7 | 4,2 | 2,8 | 2,2 | 0,1 | 52,4% | 34,8% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






