SalifDiallo

TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY4TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY3. Liga · 8WBA

  • 2026
  • 5 meczów w karierze
  • 2 sezony
  • 2 drużyny
  • 12pktw 4 meczach
  • 3,0pktna mecz
  • 2,5zbna mecz
  • 1,3astna mecz

Na tle ligi

zawodnik, na meczśrednia ligi

Punkty3,0liga 6,9lepiej niż 21%
Zbiórki2,5liga 4,1lepiej niż 22%
Asysty1,3liga 1,6lepiej niż 38%
Przechwyty0,5liga 1,0lepiej niż 23%
Bloki0,5liga 0,2lepiej niż 90%
Straty1,0liga 1,7lepiej niż 73%
Przewinienia1,0liga 1,5lepiej niż 71%
Przewinienia rywali na nim0,3liga 1,5lepiej niż 7%
Ocena (EFF)2,3liga 7,0lepiej niż 16%
Minuty27,8liga 28,1lepiej niż 44%

Profil rzutowy

Zawodnik38%54%
Liga51%30%19%

rzuty za dwaza trzywolne

  • 26,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 45,7%
  • 25,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,8%
  • 59,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,0%

Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.

Forma mecz po meczu

wygranaporażkaśrednia ligi

051022 mar 2026, OBRONCY Z TOBRUKU: 0,0 pkt, porażka 41:5222.0319 kwi 2026, MKSN MAZOWSZE: 2,0 pkt, wygrana 87:2619.0410 maj 2026, MJSWISH ROOKIES: 7,0 pkt, wygrana 64:577,010.0517 maj 2026, VARSOVIAN SHARKS: 3,0 pkt, wygrana 55:483,017.05liga 6,9051022 mar 2026, OBRONCY Z TOBRUKU: 0,0 pkt, porażka 41:5222.0319 kwi 2026, MKSN MAZOWSZE: 2,0 pkt, wygrana 87:2619.0410 maj 2026, MJSWISH ROOKIES: 7,0 pkt, wygrana 64:577,010.0517 maj 2026, VARSOVIAN SHARKS: 3,0 pkt, wygrana 55:483,017.05liga 6,9
Punkty — mecz po meczu, od najstarszego. Znacznik prowadzi do karty meczu.

Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)

-250+2522 mar 2026, OBRONCY Z TOBRUKU: +1, porażka 41:52+122.0319 kwi 2026, MKSN MAZOWSZE: +21, wygrana 87:26+2119.0410 maj 2026, MJSWISH ROOKIES: +15, wygrana 64:5710.0517 maj 2026, VARSOVIAN SHARKS: +13, wygrana 55:4817.05średnio +12,5-250+2522 mar 2026, OBRONCY Z TOBRUKU: +1, porażka 41:52+122.0319 kwi 2026, MKSN MAZOWSZE: +21, wygrana 87:26+2119.0410 maj 2026, MJSWISH ROOKIES: +15, wygrana 64:5710.0517 maj 2026, VARSOVIAN SHARKS: +13, wygrana 55:4817.05średnio +12,5
O ile drużyna wygrała albo przegrała minuty, w których był na parkiecie. Średnia zawodników ligi: +0,4.

Wyrównane końcówki

  • 1punktów w końcówkachw 1 wyrównanym meczu · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
  • 50,0%z gry w końcówkach1 z 2 rzutów z gry

Rzuty na boisku

za trzy — niecelnyza dwa — niecelnyza trzy — niecelnyza trzy — niecelnyza trzy — niecelnyza dwa — celnyza trzy — niecelnyza trzy — niecelnyza dwa — niecelnyza dwa — niecelnyza trzy — niecelnyza dwa — celnyza dwa — niecelnyza dwa — celnyza trzy — niecelnyza trzy — niecelnyza trzy — celnyza dwa — niecelnyza dwa — celnyza trzy — niecelnyza trzy — niecelnyza trzy — niecelny

celnyniecelny

StrefaCelneSkutecznośćLiga
Pomalowane3 / 650,0%48,7%
Półdystans1 / 333,3%39,6%
Za trzy1 / 137,7%26,5%
Razem z gry5 / 2222,7%38,9%

Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.

Rekordy w tych rozgrywkach

Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.

Cała kariera

2026 · 5 meczów · 2 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Kariera w liczbach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty124 min24:53
Punkty122,4
Zbiórki122,4
— w ataku20,4
— w obronie102,0
Asysty51,0
Przechwyty30,6
Bloki30,6
Straty51,0
Przewinienia51,0
Przewinienia rywali na nim10,2
Ocena (EFF)102,0
  • 20,8%FG5 z 24 z gry
  • 7,7%3P1 z 13 za trzy
  • 50,0%FT1 z 2 z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry52420,8%
Rzuty za dwa41136,4%
Rzuty za trzy1137,7%
Rzuty wolne1250,0%

Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.

Odznaki

  • Debiut w WBArozegranych meczów: 5

Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.

Najlepsze mecze

Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.

Rekordy życiowe

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.