Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 376 min | 31:22 |
| Punkty | 55 | 4,6 |
| Zbiórki | 73 | 6,1 |
| — w ataku | 17 | 1,4 |
| — w obronie | 56 | 4,7 |
| Asysty | 23 | 1,9 |
| Przechwyty | 12 | 1,0 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 98 | 8,2 |
- 26,9%FG21 z 78 z gry
- 13,8%3P4 z 29 za trzy
- 60,0%FT9 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 78 | 26,9% |
| Rzuty za dwa | 17 | 49 | 34,7% |
| Rzuty za trzy | 4 | 29 | 13,8% |
| Rzuty wolne | 9 | 15 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach AMIGOS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P60 : 73 | 43:52 | 2 | 7 | 3 | |
| 17 gru 2022 | P49 : 69 | 38:28 | 3 | 3 | 2 | |
| 11 gru 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 gru 2022 | Z73 : 54 | 29:41 | 4 | 8 | 3 | |
| 4 gru 2022 | P60 : 63 | 41:28 | 5 | 6 | 0 | |
| 30 lis 2022 | Z64 : 62 | 29:18 | 8 | 4 | 5 | |
| 27 lis 2022 | P71 : 75 | 39:19 | 4 | 10 | 2 | |
| 20 lis 2022 | P66 : 71 | 43:42 | 3 | 14 | 2 | |
| 6 lis 2022 | P62 : 69 | 34:19 | 10 | 4 | 2 | |
| 16 paź 2022 | P57 : 63 | 16:31 | 0 | 5 | 2 | |
| 9 paź 2022 | Z91 : 71 | 28:00 | 13 | 5 | 1 | |
| 2 paź 2022 | P46 : 86 | 31:48 | 3 | 7 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 47 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 4 | 19:28 | 18 | 4,5 | 1,5 | 0,8 | 0,5 | 0,3 | 26,9% | 27,3% | 20,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 6 | 18:23 | 12 | 2,0 | 2,0 | 0,7 | 0,2 | 0,2 | 14,3% | 6,7% | 83,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 2 | 8:10 | 0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 2WBA3. Liga | SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW | 6 | 42:45 | 78 | 13,0 | 8,2 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 38,0% | 30,6% | 61,9% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 12 | 31:22 | 55 | 4,6 | 6,1 | 1,9 | 1,0 | 0,6 | 26,9% | 13,8% | 60,0% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 8 | 31:18 | 62 | 7,8 | 4,5 | 1,3 | 0,8 | 0,9 | 37,3% | 26,1% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 5 | 33:19 | 43 | 8,6 | 6,6 | 1,8 | 0,6 | 0,6 | 28,3% | 20,0% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 4 | 35:53 | 39 | 9,8 | 7,3 | 2,8 | 2,5 | 1,5 | 46,2% | 18,2% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






