SebastianKlucz

TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY3TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY3. Liga · 8WBA

  • 2026
  • 4 mecze w karierze
  • 2 sezony
  • 2 drużyny
  • 6pktw 2 meczach
  • 3,0pktna mecz
  • 1,0zbna mecz
  • 0,5astna mecz

Na tle ligi

zawodnik, na meczśrednia ligi

Punkty3,0liga 6,9lepiej niż 21%
Zbiórki1,0liga 4,1lepiej niż 2%
Asysty0,5liga 1,6lepiej niż 6%
Przechwyty1,0liga 1,0lepiej niż 59%
Bloki0,0liga 0,2lepiej niż 0%
Straty0,5liga 1,7lepiej niż 94%
Przewinienia1,0liga 1,5lepiej niż 71%
Przewinienia rywali na nim0,5liga 1,5lepiej niż 16%
Ocena (EFF)3,5liga 7,0lepiej niż 30%
Minuty12,2liga 28,1lepiej niż 2%

Profil rzutowy

Zawodnik60%40%
Liga51%30%19%

rzuty za dwaza trzywolne

  • 77,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 45,7%
  • 100,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,8%
  • 100,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,0%

Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.

Forma mecz po meczu

wygranaporażkaśrednia ligi

051022 lut 2026, BBALL BOOMERS: 6,0 pkt, wygrana 61:526,022.0228 mar 2026, HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA: 0,0 pkt, porażka 45:910,028.03liga 6,9051022 lut 2026, BBALL BOOMERS: 6,0 pkt, wygrana 61:526,022.0228 mar 2026, HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA: 0,0 pkt, porażka 45:910,028.03liga 6,9
Punkty — mecz po meczu, od najstarszego. Znacznik prowadzi do karty meczu.

Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)

-250+2522 lut 2026, BBALL BOOMERS: +25, wygrana 61:52+2522.0228 mar 2026, HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA: -9, porażka 45:91-928.03średnio +8,0-250+2522 lut 2026, BBALL BOOMERS: +25, wygrana 61:52+2522.0228 mar 2026, HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA: -9, porażka 45:91-928.03średnio +8,0
O ile drużyna wygrała albo przegrała minuty, w których był na parkiecie. Średnia zawodników ligi: +0,4.

Wyrównane końcówki

Żaden z tych meczów nie był wyrównany w ostatnich pięciu minutach (różnica do pięciu punktów).

Rzuty na boisku

za trzy — celnyza trzy — niecelnyza trzy — celny

celnyniecelny

StrefaCelneSkutecznośćLiga
Pomalowane0 / 0—48,7%
Półdystans0 / 0—39,6%
Za trzy2 / 366,7%26,5%
Razem z gry2 / 366,7%38,9%

Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.

Rekordy w tych rozgrywkach

Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.

Cała kariera

2026 · 4 mecze · 2 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Kariera w liczbach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty55 min13:48
Punkty143,5
Zbiórki51,3
— w ataku00,0
— w obronie51,3
Asysty10,3
Przechwyty30,8
Bloki00,0
Straty20,5
Przewinienia92,3
Przewinienia rywali na nim20,5
Ocena (EFF)92,3
  • 33,3%FG5 z 15 z gry
  • 33,3%3P4 z 12 za trzy
  • 0,0%FT0 z 2 z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry51533,3%
Rzuty za dwa1333,3%
Rzuty za trzy41233,3%
Rzuty wolne020,0%

Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.

Odznaki

  • Debiut w WBArozegranych meczów: 4

Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.

Rekordy życiowe

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.