SebastianOlszewski
1HUTNIK WARSZAWATagomago.pl Cup Pro 2021 · Tagomago.pl Cup Pro 2021
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 2 drużyny
- 22pktw 3 meczach
- 7,3pktna mecz
- 4,3zbna mecz
- 7,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 123 min | 41:02 |
| Punkty | 22 | 7,3 |
| Zbiórki | 13 | 4,3 |
| — w ataku | 2 | 0,7 |
| — w obronie | 11 | 3,7 |
| Asysty | 22 | 7,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 4,3 |
| Przewinienia | 8 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 24 | 8,0 |
- 27,6%FG8 z 29 z gry
- 27,3%3P6 z 22 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 29 | 27,6% |
| Rzuty za dwa | 2 | 7 | 28,6% |
| Rzuty za trzy | 6 | 22 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Pro 2021 (Tagomago.pl Cup Pro 2021) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 cze 2021 | P56 : 85 | 39:58 | 5 | 3 | 7 | |
| 6 cze 2021 | P65 : 83 | 48:00 | 9 | 6 | 9 | |
| 5 cze 2021 | P69 : 71 | 35:07 | 8 | 4 | 6 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 31:49 | 28 | 5,6 | 1,4 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 26,8% | 19,4% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 7 | 28:53 | 58 | 8,3 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 0,1 | 39,6% | 36,1% | 87,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 33:52 | 123 | 10,3 | 2,9 | 2,2 | 0,3 | 0,1 | 38,7% | 35,9% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 30:31 | 105 | 9,5 | 2,0 | 2,2 | 0,6 | 0,2 | 38,7% | 35,4% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 35:26 | 85 | 7,7 | 2,0 | 1,5 | 1,2 | 0,2 | 29,0% | 25,9% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 13 | 34:07 | 114 | 8,8 | 1,9 | 1,9 | 0,8 | 0,2 | 32,3% | 31,3% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 13 | 36:36 | 148 | 11,4 | 2,7 | 2,8 | 0,5 | 0,1 | 36,2% | 33,3% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 5 | 28:31 | 34 | 6,8 | 2,0 | 3,4 | 0,6 | 0,2 | 28,6% | 30,3% | — |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 34:40 | 92 | 9,2 | 2,9 | 2,6 | 0,5 | 0,1 | 39,5% | 31,3% | 80,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 9 | 37:13 | 74 | 8,2 | 2,1 | 2,0 | 1,1 | 0,0 | 29,0% | 26,8% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 9 | 38:06 | 117 | 13,0 | 2,9 | 2,6 | 0,8 | 0,2 | 37,6% | 34,9% | 75,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 41:02 | 22 | 7,3 | 4,3 | 7,3 | 0,3 | 0,0 | 27,6% | 27,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






