Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 91 min | 18:13 |
| Punkty | 16 | 3,2 |
| Zbiórki | 11 | 2,2 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 8 | 1,6 |
| Asysty | 2 | 0,4 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 9 | 1,8 |
| Przewinienia | 4 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 8 | 1,6 |
- 38,9%FG7 z 18 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 7 | 17 | 41,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 sty 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 gru 2022 | Z76 : 63 | 7:31 | 4 | 2 | 0 | |
| 6 lis 2022 | P68 : 89 | 15:10 | 2 | 2 | 0 | |
| 15 paź 2022 | P71 : 87 | 29:41 | 8 | 4 | 0 | |
| 2 paź 2022 | P42 : 68 | 38:42 | 2 | 3 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 43 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | NLB | 3 | 33:56 | 20 | 6,7 | 2,0 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 38,1% | 16,7% | 42,9% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 42:17 | 7 | 7,0 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | 25,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 7 | 28:22 | 29 | 4,1 | 3,6 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 36,1% | 12,5% | 33,3% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 4 | 33:16 | 16 | 4,0 | 3,5 | 2,0 | 1,8 | 0,5 | 25,0% | 28,6% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 5 | 19:02 | 16 | 3,2 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 38,9% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 5 | 29:24 | 51 | 10,2 | 2,2 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 44,7% | 14,3% | 88,9% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 7 | 26:21 | 40 | 5,7 | 3,3 | 0,4 | 0,9 | 0,0 | 34,0% | 20,0% | 42,9% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 5 | 18:13 | 16 | 3,2 | 2,2 | 0,4 | 0,0 | 0,4 | 38,9% | 0,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 2 | 21:08 | 15 | 7,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 43,8% | 25,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 4 | 32:08 | 29 | 7,3 | 4,3 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 34,1% | 11,1% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






