SebastianWitwicki
13INDEX MOCY1. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 33 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 136pktw 7 meczach
- 19,4pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 274 min | 39:05 |
| Punkty | 136 | 19,4 |
| Zbiórki | 29 | 4,1 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 24 | 3,4 |
| Asysty | 18 | 2,6 |
| Przechwyty | 10 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 13 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 117 | 16,7 |
- 44,6%FG45 z 101 z gry
- 38,8%3P26 z 67 za trzy
- 76,9%FT20 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 45 | 101 | 44,6% |
| Rzuty za dwa | 19 | 34 | 55,9% |
| Rzuty za trzy | 26 | 67 | 38,8% |
| Rzuty wolne | 20 | 26 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P44 : 49 | 40:28 | 12 | 3 | 0 | |
| 29 lis 2025 | Z78 : 66 | 38:28 | 21 | 6 | 3 | |
| 23 lis 2025 | P59 : 69 | 40:47 | 19 | 3 | 3 | |
| 11 paź 2025 | Z82 : 66 | 37:30 | 16 | 3 | 2 | |
| 5 paź 2025 | Z68 : 57 | 40:30 | 28 | 1 | 3 | |
| 28 wrz 2025 | Z79 : 43 | 37:46 | 15 | 6 | 5 | |
| 21 wrz 2025 | P65 : 66 | 38:08 | 25 | 7 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 33 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 35:39 | 74 | 18,5 | 5,0 | 6,5 | 1,3 | 0,0 | 36,7% | 19,4% | 79,3% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 13 | 34:16 | 228 | 17,5 | 6,5 | 4,4 | 1,7 | 0,1 | 38,2% | 30,7% | 72,2% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 39:05 | 136 | 19,4 | 4,1 | 2,6 | 1,4 | 0,1 | 44,6% | 38,8% | 76,9% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 35:26 | 176 | 19,6 | 6,1 | 2,1 | 1,0 | 0,0 | 41,3% | 32,6% | 68,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






