SebastianWitwicki
13INDEX MOCY1. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 33 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 136pktw 7 meczach
- 19,4pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 2,6astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 60,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,1%
- 57,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,3%
- 66,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,6%
Średnia ligi to średnia z 139 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 28najwięcej punktówz BC LITUANICA, 5 paź 2025
- 7najwięcej zbiórekz GRUBE RYBY, 21 wrz 2025
- 5najwięcej asystz PUMY BETONU, 28 wrz 2025
- 24najlepszy mecz (EFF)25 pkt, 7 zb, 2 as — z GRUBE RYBY, 21 wrz 2025
- 77 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 33 mecze z 20+ pktz 7 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2025–2026 · 33 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1181 min | 35:47 |
| Punkty | 614 | 18,6 |
| Zbiórki | 188 | 5,7 |
| — w ataku | 18 | 0,5 |
| — w obronie | 170 | 5,2 |
| Asysty | 120 | 3,6 |
| Przechwyty | 46 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 84 | 2,5 |
| Przewinienia | 48 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 141 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 553 | 16,8 |
- 40,2%FG192 z 478 z gry
- 31,6%3P105 z 332 za trzy
- 72,7%FT125 z 172 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 192 | 478 | 40,2% |
| Rzuty za dwa | 87 | 146 | 59,6% |
| Rzuty za trzy | 105 | 332 | 31,6% |
| Rzuty wolne | 125 | 172 | 72,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez HUTNICZE WILKI, 15 mar 2026
- Mecz 30+ punktówz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 23 mar 2025
- Mecz 15+ zbiórekz HUTNICZE WILKI, 15 mar 2026
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z TARGOWEK, 4 paź 2026
- Mecz 4+ trójki11 razy · ostatnio z PUMY BETONU, 10 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 614
- 25 meczówrozegranych meczów: 33
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HUTNICZE WILKI15 mar 202623pkt15zb10as33eff
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE23 mar 202537pkt8zb3as32eff
TARGOWEK4 paź 202623pkt4zb8as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






