SemenSaushkin
- 2023–2026
- 77 meczów
- 7 sezonów
- 4 drużyny
- 811pktw karierze
- 10,5pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2118 min | 27:31 |
| Punkty | 811 | 10,5 |
| Zbiórki | 198 | 2,6 |
| — w ataku | 82 | 1,1 |
| — w obronie | 116 | 1,5 |
| Asysty | 113 | 1,5 |
| Przechwyty | 155 | 2,0 |
| Bloki | 9 | 0,1 |
| Straty | 123 | 1,6 |
| Przewinienia | 128 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 92 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 700 | 9,1 |
- 43,2%FG326 z 754 z gry
- 29,1%3P75 z 258 za trzy
- 70,6%FT84 z 119 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 326 | 754 | 43,2% |
| Rzuty za dwa | 251 | 496 | 50,6% |
| Rzuty za trzy | 75 | 258 | 29,1% |
| Rzuty wolne | 84 | 119 | 70,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 29:56 | 49 | 9,8 | 3,4 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 43,8% | 25,0% | 83,3% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 13 | 30:42 | 155 | 11,9 | 2,8 | 2,1 | 1,3 | 0,1 | 43,2% | 37,0% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 33:59 | 183 | 18,3 | 3,0 | 1,6 | 2,9 | 0,0 | 46,9% | 39,2% | 56,5% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 29:49 | 10 | 10,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 29:39 | 55 | 11,0 | 3,2 | 0,8 | 2,0 | 0,2 | 54,8% | 36,4% | 83,3% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 27:05 | 121 | 12,1 | 2,2 | 1,3 | 2,9 | 0,2 | 41,8% | 25,0% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 14:00 | 5 | 1,0 | 2,0 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 18,2% | 20,0% | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 28:40 | 135 | 12,3 | 2,2 | 2,1 | 2,7 | 0,0 | 43,7% | 29,8% | 73,3% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 43:21 | 17 | 17,0 | 1,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 33,3% | 18,2% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 2 | 33:46 | 17 | 8,5 | 1,5 | 1,0 | 2,5 | 0,0 | 31,6% | 10,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 33:16 | 10 | 10,0 | 2,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 57,1% | 100,0% | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 12 | 17:18 | 45 | 3,8 | 2,2 | 0,9 | 1,3 | 0,1 | 43,5% | 15,4% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 1 | 43:31 | 9 | 9,0 | 6,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






