SemenSaushkin
0HUTNICZE WILKI1. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 77 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 4 drużyny
- 155pktw 13 meczach
- 11,9pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 2,1astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 51,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 49,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 33,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 8punktów w końcówkachw 9 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 66,7%z gry w końcówkach6 z 9 rzutów z gry
- 40,0%wolne w końcówkach2 z 5 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 30 / 61 | 49,2% | 49,4% |
| Półdystans | 13 / 32 | 40,6% | 44,8% |
| Za trzy | 17 / 46 | 37,0% | 28,4% |
| Razem z gry | 60 / 139 | 43,2% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 18najwięcej punktówz PUMY BETONU, 22 mar 2026
- 7najwięcej zbiórekz AMATORZY, 15 lut 2026
- 7najwięcej asystz WARSAW RAPTORS, 29 mar 2026
- 18najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 4 zb, 7 as — z WARSAW RAPTORS, 29 mar 2026
- 33 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 77 meczów · 7 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2118 min | 27:31 |
| Punkty | 811 | 10,5 |
| Zbiórki | 198 | 2,6 |
| — w ataku | 82 | 1,1 |
| — w obronie | 116 | 1,5 |
| Asysty | 113 | 1,5 |
| Przechwyty | 155 | 2,0 |
| Bloki | 9 | 0,1 |
| Straty | 123 | 1,6 |
| Przewinienia | 128 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 92 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 700 | 9,1 |
- 43,2%FG326 z 754 z gry
- 29,1%3P75 z 258 za trzy
- 70,6%FT84 z 119 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 326 | 754 | 43,2% |
| Rzuty za dwa | 251 | 496 | 50,6% |
| Rzuty za trzy | 75 | 258 | 29,1% |
| Rzuty wolne | 84 | 119 | 70,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz WARSAW RAPTORS, 29 mar 2026
- Mecz 5+ przechwytów7 razy · ostatnio z DRUZYNA WYBUCH, 18 kwi 2026
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z HONEY BADGERS BIALOLEKA, 16 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 811
- 50 meczówrozegranych meczów: 74
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 7
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HONEY BADGERS BIALOLEKA7 mar 202626pkt0zb5as22eff
FOR THE WIN28 lut 202624pkt3zb1as22eff
WOLVES8 mar 202513pkt4zb6as20eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






