SerhiiHushchyn
5SHTOPKE BASKET1. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 23 mecze w karierze
- 3 sezony
- 3 drużyny
- 83pktw 10 meczach
- 8,3pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 323 min | 32:21 |
| Punkty | 83 | 8,3 |
| Zbiórki | 25 | 2,5 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 23 | 2,3 |
| Asysty | 27 | 2,7 |
| Przechwyty | 17 | 1,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 2,3 |
| Przewinienia | 27 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 86 | 8,6 |
- 46,5%FG33 z 71 z gry
- 10,5%3P2 z 19 za trzy
- 75,0%FT15 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 71 | 46,5% |
| Rzuty za dwa | 31 | 52 | 59,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 19 | 10,5% |
| Rzuty wolne | 15 | 20 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach SHTOPKE BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | P62 : 81 | 21:30 | 7 | 0 | 1 | |
| 27 maj 2023 | P55 : 58 | 19:34 | 9 | 2 | 0 | |
| 14 maj 2023 | Z56 : 43 | 38:19 | 4 | 4 | 2 | |
| 9 maj 2023 | Z89 : 73 | 31:40 | 12 | 3 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 40 | 29:58 | 13 | 5 | 3 | |
| 16 kwi 2023 | Z79 : 76 | 36:13 | 4 | 2 | 3 | |
| 19 mar 2023 | Z67 : 58 | 30:52 | 2 | 2 | 4 | |
| 5 mar 2023 | P64 : 89 | 34:07 | 10 | 2 | 3 | |
| 5 lut 2023 | P58 : 81 | 38:31 | 13 | 1 | 2 | |
| 29 sty 2023 | P46 : 64 | 42:43 | 9 | 4 | 6 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 23 mecze · 3 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 8 | 27:20 | 48 | 6,0 | 3,5 | 2,1 | 0,6 | 0,0 | 47,4% | 8,3% | 52,4% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 5 | 18:17 | 22 | 4,4 | 1,6 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 47,4% | 33,3% | 0,0% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 10 | 32:21 | 83 | 8,3 | 2,5 | 2,7 | 1,7 | 0,0 | 46,5% | 10,5% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






