SlawomirFijalkowski
- 2025–2026
- 18 meczów
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 161pktw karierze
- 8,9pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 505 min | 28:02 |
| Punkty | 161 | 8,9 |
| Zbiórki | 54 | 3,0 |
| — w ataku | 20 | 1,1 |
| — w obronie | 34 | 1,9 |
| Asysty | 37 | 2,1 |
| Przechwyty | 11 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 27 | 1,5 |
| Przewinienia | 43 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 165 | 9,2 |
- 44,3%FG54 z 122 z gry
- 25,9%3P14 z 54 za trzy
- 86,7%FT39 z 45 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 122 | 44,3% |
| Rzuty za dwa | 40 | 68 | 58,8% |
| Rzuty za trzy | 14 | 54 | 25,9% |
| Rzuty wolne | 39 | 45 | 86,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 14 | 30:12 | 142 | 10,1 | 2,9 | 2,1 | 0,6 | 0,2 | 45,2% | 28,9% | 85,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 22:06 | 11 | 3,7 | 3,7 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 15:34 | 8 | 8,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






