StanisławKrol
11TARCHO TERROR3. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 55 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 27pktw 10 meczach
- 2,7pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 287 min | 28:41 |
| Punkty | 27 | 2,7 |
| Zbiórki | 31 | 3,1 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 26 | 2,6 |
| Asysty | 6 | 0,6 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 16 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 27 | 2,7 |
- 26,8%FG11 z 41 z gry
- 0,0%3P0 z 22 za trzy
- 38,5%FT5 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 41 | 26,8% |
| Rzuty za dwa | 11 | 19 | 57,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 22 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 13 | 38,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P43 : 58 | 19:01 | 0 | 2 | 0 | |
| 1 cze 2025 | Z92 : 90 | 43:25 | 3 | 6 | 0 | |
| 31 maj 2025 | Z68 : 62 | 27:28 | 2 | 5 | 1 | |
| 25 maj 2025 | Z52 : 42 | 25:43 | 5 | 1 | 0 | |
| 17 maj 2025 | Z65 : 59 | 27:34 | 0 | 3 | 0 | |
| 11 maj 2025 | Z91 : 57 | 25:22 | 6 | 3 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | Z74 : 54 | 33:04 | 3 | 3 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P77 : 82 | 23:46 | 2 | 1 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P59 : 67 | 33:21 | 2 | 4 | 0 | |
| 1 mar 2025 | P59 : 67 | 28:06 | 4 | 3 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 55 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 35:47 | 32 | 4,0 | 4,6 | 2,3 | 0,6 | 0,0 | 27,9% | 18,5% | 21,4% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 30:41 | 1 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 33:05 | 26 | 3,3 | 4,8 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 23,7% | 21,7% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 28:41 | 27 | 2,7 | 3,1 | 0,6 | 1,4 | 0,2 | 26,8% | 0,0% | 38,5% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 29:22 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 22:24 | 54 | 5,4 | 3,4 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 39,3% | 27,6% | 28,6% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 16:25 | 20 | 2,5 | 2,3 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 24,1% | 23,8% | 25,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 25:12 | 31 | 3,4 | 2,8 | 1,0 | 0,8 | 0,1 | 24,0% | 22,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






