SzymonJakubiak
19TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 72 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 5 drużyn
- 29pktw 6 meczach
- 4,8pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 112 min | 18:37 |
| Punkty | 29 | 4,8 |
| Zbiórki | 17 | 2,8 |
| — w ataku | 8 | 1,3 |
| — w obronie | 9 | 1,5 |
| Asysty | 3 | 0,5 |
| Przechwyty | 1 | 0,2 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 5 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 31 | 5,2 |
- 46,4%FG13 z 28 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 100,0%FT3 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 28 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 13 | 28 | 46,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 3 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z51 : 48 | 17:06 | 2 | 3 | 0 | |
| 18 maj 2025 | Z90 : 57 | 23:10 | 13 | 5 | 0 | |
| 10 maj 2025 | P71 : 78 | 25:36 | 4 | 2 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P52 : 65 | 23:45 | 6 | 2 | 2 | |
| 9 mar 2025 | P50 : 77 | 22:04 | 4 | 5 | 0 | |
| 1 mar 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 72 mecze · 7 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 2 | 24:01 | 22 | 11,0 | 7,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 64,3% | — | 57,1% |
| 9WBA3. Liga | TBA PRIME | 2 | 26:48 | 8 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | — | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 8 | 22:19 | 61 | 7,6 | 4,3 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 59,6% | 66,7% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 29:51 | 67 | 9,6 | 7,4 | 0,7 | 0,6 | 0,3 | 60,8% | 20,0% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY | 6 | 29:09 | 76 | 12,7 | 9,2 | 1,5 | 1,0 | 0,7 | 66,7% | 66,7% | 45,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 10 | 24:34 | 66 | 6,6 | 6,1 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 56,4% | 0,0% | 40,0% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 25:46 | 81 | 8,1 | 7,2 | 0,5 | 0,5 | 0,4 | 56,1% | 33,3% | 64,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 22:13 | 8 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | — | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 6 | 18:37 | 29 | 4,8 | 2,8 | 0,5 | 0,2 | 0,5 | 46,4% | — | 100,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 22:28 | 1 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | — | 25,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 2 | 32:22 | 13 | 6,5 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 46,2% | 0,0% | 25,0% |
| 4WBA1. Liga | NTL | 7 | 28:33 | 67 | 9,6 | 4,4 | 1,0 | 0,6 | 0,1 | 56,9% | 33,3% | 57,1% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 10 | 29:14 | 63 | 6,3 | 3,7 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 51,0% | 0,0% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






