SzymonJenoch
- 2025–2026
- 31 meczów
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 94pktw karierze
- 3,0pktna mecz
- 1,1zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 487 min | 15:44 |
| Punkty | 94 | 3,0 |
| Zbiórki | 35 | 1,1 |
| — w ataku | 14 | 0,5 |
| — w obronie | 21 | 0,7 |
| Asysty | 33 | 1,1 |
| Przechwyty | 17 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 26 | 0,8 |
| Przewinienia | 9 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 75 | 2,4 |
- 33,3%FG39 z 117 z gry
- 18,5%3P12 z 65 za trzy
- 100,0%FT4 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 117 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 27 | 52 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 12 | 65 | 18,5% |
| Rzuty wolne | 4 | 4 | 100,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 20:49 | 2 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 8 | 7:52 | 9 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 20,0% | 7,1% | — |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 23:26 | 37 | 4,1 | 2,3 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 35,0% | 30,4% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 15:13 | 44 | 3,7 | 0,9 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 38,8% | 17,4% | 100,0% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 10:20 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






