SzymonKrysiak
- 2025–2026
- 39 meczów
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 123pktw karierze
- 3,2pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 960 min | 24:37 |
| Punkty | 123 | 3,2 |
| Zbiórki | 65 | 1,7 |
| — w ataku | 12 | 0,3 |
| — w obronie | 53 | 1,4 |
| Asysty | 62 | 1,6 |
| Przechwyty | 19 | 0,5 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 74 | 1,9 |
| Przewinienia | 31 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 32 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 38 | 1,0 |
- 22,9%FG46 z 201 z gry
- 19,1%3P26 z 136 za trzy
- 50,0%FT5 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 201 | 22,9% |
| Rzuty za dwa | 20 | 65 | 30,8% |
| Rzuty za trzy | 26 | 136 | 19,1% |
| Rzuty wolne | 5 | 10 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 5 | 30:05 | 12 | 2,4 | 3,6 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 18,2% | 21,4% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 19:22 | 32 | 2,9 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 21,7% | 14,6% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 10 | 30:18 | 42 | 4,2 | 2,0 | 2,4 | 0,6 | 0,0 | 22,4% | 17,8% | 57,1% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 19:23 | 5 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 20,0% | — |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 23:05 | 32 | 2,9 | 1,2 | 1,6 | 0,4 | 0,2 | 28,6% | 28,6% | — |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 20:31 | 0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






