SzymonLaskus
- 2025–2026
- 28 meczów
- 2 sezony
- 2 drużyny
- 154pktw karierze
- 5,5pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 672 min | 24:00 |
| Punkty | 154 | 5,5 |
| Zbiórki | 74 | 2,6 |
| — w ataku | 38 | 1,4 |
| — w obronie | 36 | 1,3 |
| Asysty | 24 | 0,9 |
| Przechwyty | 25 | 0,9 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 43 | 1,5 |
| Przewinienia | 50 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 95 | 3,4 |
- 35,9%FG65 z 181 z gry
- 4,8%3P2 z 42 za trzy
- 44,0%FT22 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 181 | 35,9% |
| Rzuty za dwa | 63 | 139 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 2 | 42 | 4,8% |
| Rzuty wolne | 22 | 50 | 44,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 22:14 | 57 | 6,3 | 1,9 | 0,6 | 1,1 | 0,3 | 35,7% | 6,7% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 8 | 25:49 | 42 | 5,3 | 2,9 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 30,9% | 7,1% | 41,2% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 11:00 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 25:26 | 52 | 5,2 | 3,1 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 41,5% | 0,0% | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






