SzymonZalewski
77INIEMAMOCNI2. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 52 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 66pktw 7 meczach
- 9,4pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 221 min | 31:34 |
| Punkty | 66 | 9,4 |
| Zbiórki | 49 | 7,0 |
| — w ataku | 15 | 2,1 |
| — w obronie | 34 | 4,9 |
| Asysty | 7 | 1,0 |
| Przechwyty | 11 | 1,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 76 | 10,9 |
- 47,5%FG29 z 61 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 38,9%FT7 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 61 | 47,5% |
| Rzuty za dwa | 28 | 53 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 7 | 18 | 38,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P70 : 81 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 lis 2023 | Z72 : 66 | 31:46 | 7 | 8 | 0 | |
| 5 lis 2023 | Z62 : 61 | 39:37 | 16 | 7 | 3 | |
| 29 paź 2023 | Z83 : 65 | 30:43 | 12 | 9 | 3 | |
| 22 paź 2023 | P70 : 91 | 33:47 | 13 | 7 | 0 | |
| 15 paź 2023 | P61 : 65 | 48:00 | 12 | 6 | 1 | |
| 7 paź 2023 | P53 : 56 | 37:04 | 6 | 12 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 52 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 1 | 41:30 | 13 | 13,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 25,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 9 | 31:46 | 63 | 7,0 | 4,7 | 0,4 | 0,7 | 0,6 | 40,3% | 16,7% | 48,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 4 | 30:53 | 49 | 12,3 | 4,5 | 0,8 | 1,3 | 0,8 | 59,5% | 25,0% | 37,5% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 2 | 32:49 | 20 | 10,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 56,3% | 33,3% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 2 | 33:25 | 10 | 5,0 | 6,5 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 33:11 | 76 | 15,2 | 5,0 | 1,4 | 1,8 | 0,4 | 56,4% | 38,5% | 60,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 31:34 | 66 | 9,4 | 7,0 | 1,0 | 1,6 | 0,1 | 47,5% | 12,5% | 38,9% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 31:11 | 58 | 9,7 | 4,0 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 47,3% | 0,0% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 34:29 | 62 | 12,4 | 7,0 | 0,4 | 1,0 | 0,4 | 43,5% | 28,6% | 50,0% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 18:08 | 9 | 9,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 25:23 | 76 | 8,4 | 5,3 | 1,2 | 1,6 | 0,6 | 48,6% | 20,0% | 36,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 1 | 10:52 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






