TankutTopuklular
- 2021–2026
- 87 meczów
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 350pktw karierze
- 4,0pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 3,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2900 min | 33:20 |
| Punkty | 350 | 4,0 |
| Zbiórki | 389 | 4,5 |
| — w ataku | 43 | 0,5 |
| — w obronie | 346 | 4,0 |
| Asysty | 322 | 3,7 |
| Przechwyty | 156 | 1,8 |
| Bloki | 12 | 0,1 |
| Straty | 209 | 2,4 |
| Przewinienia | 207 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 87 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 632 | 7,3 |
- 26,7%FG132 z 494 z gry
- 19,5%3P61 z 313 za trzy
- 49,0%FT25 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 132 | 494 | 26,7% |
| Rzuty za dwa | 71 | 181 | 39,2% |
| Rzuty za trzy | 61 | 313 | 19,5% |
| Rzuty wolne | 25 | 51 | 49,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 30:28 | 26 | 2,9 | 4,2 | 3,8 | 2,0 | 0,0 | 26,5% | 26,7% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 32:49 | 30 | 3,8 | 5,1 | 4,8 | 2,4 | 0,0 | 31,6% | 16,7% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 37:01 | 8 | 1,1 | 5,6 | 3,3 | 1,4 | 0,1 | 8,9% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 33:54 | 20 | 2,9 | 5,0 | 5,1 | 1,4 | 0,1 | 25,9% | 26,3% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 36:27 | 54 | 5,4 | 5,0 | 4,3 | 1,7 | 0,2 | 31,3% | 26,8% | 42,9% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 37:23 | 53 | 4,8 | 4,9 | 6,1 | 2,6 | 0,0 | 27,9% | 25,0% | 36,4% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 36:16 | 46 | 4,6 | 3,6 | 2,9 | 1,0 | 0,1 | 27,7% | 15,0% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 12 | 27:46 | 47 | 3,9 | 3,8 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 30,2% | 20,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 28:39 | 39 | 4,9 | 3,4 | 2,1 | 1,4 | 0,3 | 28,8% | 21,4% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 33:13 | 27 | 5,4 | 4,8 | 0,8 | 1,8 | 0,2 | 23,7% | 18,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






