TankutTopuklular
55CROSS JEANS LIT3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 26pktw 9 meczach
- 2,9pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 3,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 35,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 45,7%
- 32,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,8%
- 44,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,0%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 4 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 5 / 14 | 35,7% | 48,7% |
| Półdystans | 0 / 5 | 0,0% | 39,6% |
| Za trzy | 4 / 15 | 26,7% | 26,5% |
| Razem z gry | 9 / 34 | 26,5% | 38,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 6najwięcej punktówz NLB, 14 lut 2026
- 8najwięcej zbiórekz YOUNG OLD TEAM ONE, 8 mar 2026
- 9najwięcej asystz VARSOVIAN SHARKS, 22 lut 2026
- 17najlepszy mecz (EFF)4 pkt, 4 zb, 9 as — z VARSOVIAN SHARKS, 22 lut 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2900 min | 33:20 |
| Punkty | 350 | 4,0 |
| Zbiórki | 389 | 4,5 |
| — w ataku | 43 | 0,5 |
| — w obronie | 346 | 4,0 |
| Asysty | 322 | 3,7 |
| Przechwyty | 156 | 1,8 |
| Bloki | 12 | 0,1 |
| Straty | 209 | 2,4 |
| Przewinienia | 207 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 87 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 632 | 7,3 |
- 26,7%FG132 z 494 z gry
- 19,5%3P61 z 313 za trzy
- 49,0%FT25 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 132 | 494 | 26,7% |
| Rzuty za dwa | 71 | 181 | 39,2% |
| Rzuty za trzy | 61 | 313 | 19,5% |
| Rzuty wolne | 25 | 51 | 49,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst16 razy · ostatnio z VARSOVIAN SHARKS, 22 lut 2026
- Mecz 5+ przechwytów5 razy · ostatnio z VARSOVIAN SHARKS, 22 lut 2026
- Mecz 4+ trójkiz TEKOpro, 5 gru 2021
- 100 punktówpunktów w karierze: 350
- 50 meczówrozegranych meczów: 86
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW GREEN GOOSE22 lis 20257pkt8zb10as26eff
TEKOpro22 paź 20236pkt6zb5as22eff
WARSAW GREEN GOOSE19 lis 20224pkt6zb12as19eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






