TeodorRacasan
27FX BASKETBALL3. Liga · 5WBA
- 2021–2024
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 15pktw 5 meczach
- 3,0pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 162 min | 32:22 |
| Punkty | 15 | 3,0 |
| Zbiórki | 25 | 5,0 |
| — w ataku | 6 | 1,2 |
| — w obronie | 19 | 3,8 |
| Asysty | 8 | 1,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,4 |
| Przewinienia | 3 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 20 | 4,0 |
- 29,2%FG7 z 24 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 0,0%FT0 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 24 | 29,2% |
| Rzuty za dwa | 6 | 19 | 31,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 8 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach FX BASKETBALL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 gru 2024 | P33 : 87 | 35:34 | 2 | 2 | 3 | |
| 7 gru 2024 | Z61 : 45 | 41:36 | 2 | 9 | 2 | |
| 1 gru 2024 | P35 : 57 | 22:28 | 7 | 7 | 0 | |
| 17 lis 2024 | P47 : 74 | 34:19 | 2 | 5 | 3 | |
| 28 wrz 2024 | P35 : 94 | 27:51 | 2 | 2 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 28 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | FX BASKETBALL | 5 | 32:22 | 15 | 3,0 | 5,0 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 29,2% | 20,0% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 3 | 22:31 | 3 | 1,0 | 2,7 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 14:33 | 9 | 1,1 | 2,5 | 0,1 | 0,5 | 0,4 | 17,6% | 50,0% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 16:57 | 24 | 4,0 | 3,8 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 43,5% | 20,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 15:18 | 2 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 20,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 15:07 | 8 | 2,0 | 3,0 | 0,5 | 0,3 | 0,3 | 23,1% | — | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






