TeodorRacasan
27TEAM EUROPE2. Liga · 1WBA
- 2021–2024
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 9pktw 8 meczach
- 1,1pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 0,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 116 min | 14:33 |
| Punkty | 9 | 1,1 |
| Zbiórki | 20 | 2,5 |
| — w ataku | 4 | 0,5 |
| — w obronie | 16 | 2,0 |
| Asysty | 1 | 0,1 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 6 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 21 | 2,6 |
- 17,6%FG3 z 17 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty za dwa | 2 | 15 | 13,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 gru 2022 | P56 : 58 | 16:00 | 2 | 1 | 0 | |
| 4 gru 2022 | Z66 : 59 | 14:58 | 0 | 2 | 0 | |
| 26 lis 2022 | P49 : 76 | 19:06 | 3 | 6 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z49 : 43 | 15:19 | 0 | 2 | 0 | |
| 13 lis 2022 | Z63 : 52 | 12:25 | 0 | 3 | 1 | |
| 22 paź 2022 | P41 : 47 | 11:25 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 paź 2022 | Z75 : 45 | 15:54 | 4 | 4 | 0 | |
| 2 paź 2022 | P58 : 74 | 11:18 | 0 | 2 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 28 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | FX BASKETBALL | 5 | 32:22 | 15 | 3,0 | 5,0 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 29,2% | 20,0% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 3 | 22:31 | 3 | 1,0 | 2,7 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 14:33 | 9 | 1,1 | 2,5 | 0,1 | 0,5 | 0,4 | 17,6% | 50,0% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 16:57 | 24 | 4,0 | 3,8 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 43,5% | 20,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 15:18 | 2 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 20,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 15:07 | 8 | 2,0 | 3,0 | 0,5 | 0,3 | 0,3 | 23,1% | — | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






