TomaszAbramczuk
13CM PETRA MEDICA3. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2020–2022
- 25 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 101pktw 5 meczach
- 20,2pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 40:03 |
| Punkty | 101 | 20,2 |
| Zbiórki | 28 | 5,6 |
| — w ataku | 9 | 1,8 |
| — w obronie | 19 | 3,8 |
| Asysty | 16 | 3,2 |
| Przechwyty | 12 | 2,4 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 9 | 1,8 |
| Przewinienia | 9 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 104 | 20,8 |
- 49,4%FG40 z 81 z gry
- 55,6%3P15 z 27 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 81 | 49,4% |
| Rzuty za dwa | 25 | 54 | 46,3% |
| Rzuty za trzy | 15 | 27 | 55,6% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 sty 2022 | P68 : 79 | 24:01 | 9 | 4 | 3 | |
| 5 gru 2021 | Z64 : 56 | 44:23 | 19 | 7 | 2 | |
| 28 lis 2021 | Z76 : 62 | 42:57 | 30 | 6 | 6 | |
| 21 lis 2021 | P58 : 64 | 46:37 | 14 | 6 | 2 | |
| 13 lis 2021 | P75 : 76 | 42:16 | 29 | 5 | 3 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 25 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 40:03 | 101 | 20,2 | 5,6 | 3,2 | 2,4 | 0,2 | 49,4% | 55,6% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 35:55 | 62 | 12,4 | 3,8 | 2,0 | 3,4 | 0,0 | 34,7% | 20,6% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 6 | 41:45 | 117 | 19,5 | 7,8 | 3,2 | 2,3 | 0,3 | 43,9% | 43,2% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 9 | 36:58 | 145 | 16,1 | 6,7 | 3,8 | 2,9 | 0,0 | 40,3% | 36,5% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






