TomaszAdamczyk
24NLB
- 2021–2026
- 52 mecze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 861pktw karierze
- 16,6pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1662 min | 31:58 |
| Punkty | 861 | 16,6 |
| Zbiórki | 187 | 3,6 |
| — w ataku | 41 | 0,8 |
| — w obronie | 146 | 2,8 |
| Asysty | 111 | 2,1 |
| Przechwyty | 68 | 1,3 |
| Bloki | 8 | 0,2 |
| Straty | 90 | 1,7 |
| Przewinienia | 75 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 134 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 623 | 12,0 |
- 39,9%FG312 z 782 z gry
- 32,8%3P113 z 344 za trzy
- 70,5%FT124 z 176 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 312 | 782 | 39,9% |
| Rzuty za dwa | 199 | 438 | 45,4% |
| Rzuty za trzy | 113 | 344 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 124 | 176 | 70,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | NLB | 7 | 35:14 | 124 | 17,7 | 4,6 | 2,9 | 2,3 | 0,3 | 42,7% | 39,2% | 72,7% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA3. Liga | NLB | 6 | 30:00 | 98 | 16,3 | 4,7 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 37,9% | 32,1% | 69,2% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 8 | 39:17 | 192 | 24,0 | 4,1 | 2,1 | 1,5 | 0,0 | 43,8% | 32,3% | 63,3% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 4 | 32:34 | 48 | 12,0 | 3,5 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 30,9% | 29,6% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 6 | 41:47 | 120 | 20,0 | 4,3 | 3,5 | 2,2 | 0,3 | 40,4% | 30,0% | 76,9% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 3 | 33:07 | 45 | 15,0 | 3,0 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 30,2% | 27,3% | 87,5% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 5 | 18:17 | 11 | 2,2 | 3,8 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 25,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 8 | 35:06 | 185 | 23,1 | 2,6 | 2,1 | 1,6 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | 74,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 3 | 22:59 | 38 | 12,7 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 0,7 | 40,6% | 40,0% | 72,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






