Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 381 min | 38:08 |
| Punkty | 134 | 13,4 |
| Zbiórki | 57 | 5,7 |
| — w ataku | 13 | 1,3 |
| — w obronie | 44 | 4,4 |
| Asysty | 36 | 3,6 |
| Przechwyty | 18 | 1,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 28 | 2,8 |
| Przewinienia | 14 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 167 | 16,7 |
- 49,5%FG48 z 97 z gry
- 50,0%3P31 z 62 za trzy
- 77,8%FT7 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 97 | 49,5% |
| Rzuty za dwa | 17 | 35 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 31 | 62 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 9 | 77,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P52 : 79 | 34:28 | 10 | 3 | 1 | |
| 22 maj 2022 | P69 : 95 | 48:00 | 21 | 4 | 3 | |
| 15 maj 2022 | P73 : 100 | 34:17 | 10 | 7 | 3 | |
| 8 maj 2022 | P56 : 65 | 39:46 | 10 | 3 | 2 | |
| 24 kwi 2022 | P57 : 89 | 47:10 | 20 | 4 | 4 | |
| 9 kwi 2022 | Z88 : 54 | 43:52 | 22 | 15 | 5 | |
| 2 kwi 2022 | Z65 : 58 | 13:40 | 0 | 2 | 1 | |
| 26 mar 2022 | Z96 : 61 | 45:10 | 16 | 9 | 4 | |
| 19 mar 2022 | P63 : 78 | 36:53 | 10 | 5 | 8 | |
| 6 mar 2022 | Z86 : 78 | 38:00 | 15 | 5 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2022 · 20 meczów · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 10 | 38:08 | 134 | 13,4 | 5,7 | 3,6 | 1,8 | 0,1 | 49,5% | 50,0% | 77,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 5 | 35:34 | 45 | 9,0 | 7,6 | 3,4 | 1,6 | 0,2 | 44,4% | 50,0% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 5 | 32:34 | 44 | 8,8 | 6,2 | 5,0 | 1,4 | 0,2 | 42,5% | 31,3% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






