TomaszBereda
1FOR THE WIN2. Liga · 5WBA
- 2020–2026
- 78 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 54pktw 9 meczach
- 6,0pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 263 min | 29:15 |
| Punkty | 54 | 6,0 |
| Zbiórki | 28 | 3,1 |
| — w ataku | 7 | 0,8 |
| — w obronie | 21 | 2,3 |
| Asysty | 36 | 4,0 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,6 |
| Przewinienia | 4 | 0,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 73 | 8,1 |
- 32,2%FG19 z 59 z gry
- 50,0%3P16 z 32 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 59 | 32,2% |
| Rzuty za dwa | 3 | 27 | 11,1% |
| Rzuty za trzy | 16 | 32 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | Z75 : 69 | 39:16 | 3 | 3 | 7 | |
| 8 gru 2024 | P69 : 81 | 43:13 | 24 | 2 | 5 | |
| 30 lis 2024 | P59 : 71 | 28:04 | 0 | 3 | 1 | |
| 16 lis 2024 | Z98 : 67 | 23:07 | 0 | 2 | 4 | |
| 26 paź 2024 | P57 : 65 | 29:56 | 9 | 1 | 5 | |
| 19 paź 2024 | Z125 : 78 | 23:28 | 11 | 6 | 4 | |
| 12 paź 2024 | P60 : 83 | 31:15 | 7 | 3 | 6 | |
| 6 paź 2024 | P53 : 56 | 21:15 | 0 | 4 | 3 | |
| 28 wrz 2024 | P54 : 63 | 23:37 | 0 | 4 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 78 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 23:02 | 23 | 3,8 | 2,0 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 34,8% | 31,3% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 29:15 | 54 | 6,0 | 3,1 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 32,2% | 50,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 27:55 | 37 | 4,6 | 3,4 | 3,3 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 37,5% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 34:02 | 60 | 7,5 | 2,6 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 36,9% | 33,3% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 30:18 | 52 | 5,8 | 3,9 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 34,9% | 26,7% | — |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 27:48 | 52 | 7,4 | 2,6 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 38,3% | 17,9% | 100,0% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:07 | 22 | 22,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 62,5% | 33,3% | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 6 | 22:33 | 32 | 5,3 | 1,3 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 5 | 27:05 | 34 | 6,8 | 3,4 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 38,9% | 18,8% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 3 | 21:46 | 9 | 3,0 | 3,3 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 20,0% | 11,1% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 39:41 | 42 | 10,5 | 6,0 | 2,5 | 1,8 | 0,0 | 34,6% | 27,3% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 10 | 34:16 | 106 | 10,6 | 5,3 | 3,9 | 1,1 | 0,0 | 39,2% | 27,3% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






