TomaszBereda
1FOR THE WIN2. Liga · 6WBA
- 2020–2026
- 78 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 23pktw 6 meczach
- 3,8pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 2,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 48,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,2%
- 45,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,6%
- 69,6%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,0%
Średnia ligi to średnia z 172 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (6WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 7najwięcej punktówz TARGOWEK WARRIORS, 10 maj 2025
- 4najwięcej zbiórekz TARGOWEK WARRIORS, 10 maj 2025
- 5najwięcej asystz FASOLKI, 31 maj 2025
- 11najlepszy mecz (EFF)6 pkt, 3 zb, 5 as — z FASOLKI, 31 maj 2025
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 78 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2242 min | 28:45 |
| Punkty | 523 | 6,7 |
| Zbiórki | 255 | 3,3 |
| — w ataku | 67 | 0,9 |
| — w obronie | 188 | 2,4 |
| Asysty | 188 | 2,4 |
| Przechwyty | 68 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 87 | 1,1 |
| Przewinienia | 55 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 578 | 7,4 |
- 37,1%FG217 z 585 z gry
- 30,1%3P78 z 259 za trzy
- 84,6%FT11 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 217 | 585 | 37,1% |
| Rzuty za dwa | 139 | 326 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 78 | 259 | 30,1% |
| Rzuty wolne | 11 | 13 | 84,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z DRUZYNA WYBUCH, 22 gru 2024
- Mecz 4+ trójkiz PUMY BETONU, 8 gru 2024
- Double-double2 razy · ostatnio z HAWAJSKI SNIEG, 27 lut 2021
- 500 punktówpunktów w karierze: 523
- 50 meczówrozegranych meczów: 72
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TACO TEAM10 paź 202020pkt11zb9as29eff
PUMY BETONU8 gru 202424pkt2zb5as23eff
LITERY30 maj 202121pkt9zb4as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






