Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 323 min | 32:20 |
| Punkty | 107 | 10,7 |
| Zbiórki | 41 | 4,1 |
| — w ataku | 16 | 1,6 |
| — w obronie | 25 | 2,5 |
| Asysty | 28 | 2,8 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 2,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 66 | 6,6 |
- 36,0%FG41 z 114 z gry
- 24,5%3P12 z 49 za trzy
- 34,2%FT13 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 114 | 36,0% |
| Rzuty za dwa | 29 | 65 | 44,6% |
| Rzuty za trzy | 12 | 49 | 24,5% |
| Rzuty wolne | 13 | 38 | 34,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach SZERY 18. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2025 | P40 : 52 | 46:25 | 9 | 7 | 1 | |
| 25 maj 2025 | P51 : 85 | 34:34 | 8 | 1 | 0 | |
| 10 maj 2025 | P43 : 83 | 37:52 | 9 | 6 | 4 | |
| 27 kwi 2025 | Z64 : 53 | 40:00 | 10 | 12 | 8 | |
| 13 kwi 2025 | Z73 : 50 | 43:36 | 20 | 5 | 3 | |
| 6 kwi 2025 | Z71 : 47 | 34:32 | 12 | 3 | 2 | |
| 15 mar 2025 | P52 : 63 | 0:30 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 mar 2025 | Z89 : 73 | 40:08 | 26 | 3 | 4 | |
| 1 mar 2025 | P74 : 75 | 45:46 | 13 | 4 | 6 | |
| 22 lut 2025 | P54 : 76 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 28 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 4 | 24:01 | 17 | 4,3 | 1,8 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 24,1% | 12,5% | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 5 | 33:08 | 34 | 6,8 | 5,0 | 2,6 | 1,0 | 0,2 | 29,8% | 9,5% | 44,4% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 32:20 | 107 | 10,7 | 4,1 | 2,8 | 1,1 | 0,0 | 36,0% | 24,5% | 34,2% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 9 | 38:13 | 117 | 13,0 | 3,3 | 2,4 | 1,9 | 0,0 | 35,6% | 25,4% | 48,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






