TomaszFic
11TRZY PLUS JEDEN2. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 23 mecze w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 124pktw 11 meczach
- 11,3pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 428 min | 38:57 |
| Punkty | 124 | 11,3 |
| Zbiórki | 44 | 4,0 |
| — w ataku | 9 | 0,8 |
| — w obronie | 35 | 3,2 |
| Asysty | 43 | 3,9 |
| Przechwyty | 18 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 25 | 2,3 |
| Przewinienia | 22 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 119 | 10,8 |
- 37,1%FG46 z 124 z gry
- 33,3%3P23 z 69 za trzy
- 56,3%FT9 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 124 | 37,1% |
| Rzuty za dwa | 23 | 55 | 41,8% |
| Rzuty za trzy | 23 | 69 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 9 | 16 | 56,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TRZY PLUS JEDEN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z84 : 58 | 38:49 | 18 | 7 | 5 | |
| 24 maj 2026 | Z66 : 44 | 43:19 | 18 | 5 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z80 : 60 | 46:30 | 12 | 3 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 56 | 36:38 | 5 | 6 | 4 | |
| 19 kwi 2026 | P59 : 61 | 37:53 | 6 | 2 | 3 | |
| 11 kwi 2026 | P69 : 71 | 40:21 | 12 | 1 | 5 | |
| 22 mar 2026 | Z83 : 61 | 48:00 | 20 | 9 | 6 | |
| 14 mar 2026 | Z94 : 66 | 40:08 | 9 | 2 | 6 | |
| 8 mar 2026 | Z79 : 70 | 31:11 | 12 | 2 | 2 | |
| 1 mar 2026 | Z72 : 52 | 27:10 | 0 | 4 | 6 | |
| 22 lut 2026 | Z94 : 48 | 38:25 | 12 | 3 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 23 mecze · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 4 | 34:11 | 48 | 12,0 | 3,5 | 2,0 | 1,8 | 0,0 | 46,5% | 17,6% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 11 | 38:57 | 124 | 11,3 | 4,0 | 3,9 | 1,6 | 0,0 | 37,1% | 33,3% | 56,3% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 8 | 34:06 | 99 | 12,4 | 3,3 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | 40,0% | 34,5% | 61,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






