TomaszKozak
27ORLY TEMIDY2. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 94 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 61pktw 9 meczach
- 6,8pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 287 min | 31:55 |
| Punkty | 61 | 6,8 |
| Zbiórki | 32 | 3,6 |
| — w ataku | 14 | 1,6 |
| — w obronie | 18 | 2,0 |
| Asysty | 17 | 1,9 |
| Przechwyty | 15 | 1,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 26 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 73 | 8,1 |
- 45,7%FG21 z 46 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 63,3%FT19 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 46 | 45,7% |
| Rzuty za dwa | 21 | 46 | 45,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 19 | 30 | 63,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | Z53 : 45 | 28:55 | 13 | 4 | 1 | |
| 29 lis 2023 | Z62 : 60 | 34:13 | 8 | 7 | 2 | |
| 11 lis 2023 | P49 : 58 | 30:22 | 1 | 2 | 0 | |
| 5 lis 2023 | Z60 : 58 | 24:01 | 6 | 1 | 1 | |
| 29 paź 2023 | Z70 : 57 | 18:37 | 4 | 4 | 2 | |
| 22 paź 2023 | Z76 : 44 | 37:01 | 5 | 5 | 2 | |
| 15 paź 2023 | Z66 : 53 | 31:16 | 8 | 2 | 1 | |
| 11 paź 2023 | Z62 : 50 | 39:30 | 10 | 3 | 4 | |
| 24 wrz 2023 | Z63 : 50 | 43:16 | 6 | 4 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 31:26 | 9 | 9,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 75,0% | — | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 32:54 | 58 | 7,3 | 4,8 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 43,4% | 0,0% | 52,2% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 27:26 | 40 | 4,4 | 4,7 | 1,2 | 1,4 | 0,1 | 47,1% | 0,0% | 40,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 29:10 | 56 | 7,0 | 5,5 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 40,0% | — | 44,4% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 28:07 | 14 | 2,3 | 2,5 | 2,3 | 1,2 | 0,0 | 21,4% | 0,0% | 33,3% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 28:53 | 48 | 6,0 | 3,8 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 51,4% | 0,0% | 71,4% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 31:55 | 61 | 6,8 | 3,6 | 1,9 | 1,7 | 0,1 | 45,7% | — | 63,3% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 32:54 | 33 | 4,1 | 2,9 | 2,4 | 0,9 | 0,0 | 27,5% | 0,0% | 55,0% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 37:48 | 71 | 7,1 | 4,8 | 2,6 | 1,8 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 8 | 25:39 | 39 | 4,9 | 3,6 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 47,1% | 33,3% | 55,6% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 32:46 | 84 | 8,4 | 5,4 | 2,8 | 1,2 | 0,1 | 38,6% | 0,0% | 64,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 30:14 | 46 | 7,7 | 5,5 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 67,7% | — | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 22:41 | 5 | 1,7 | 5,3 | 3,3 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






