
TomaszLutek
22UKS BASKET TARCZYN3. Liga · 8WBA
- 2026
- 18 meczów w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 184pktw 13 meczach
- 14,2pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 489 min | 37:36 |
| Punkty | 184 | 14,2 |
| Zbiórki | 48 | 3,7 |
| — w ataku | 13 | 1,0 |
| — w obronie | 35 | 2,7 |
| Asysty | 33 | 2,5 |
| Przechwyty | 15 | 1,2 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 16 | 1,2 |
| Przewinienia | 21 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 161 | 12,4 |
- 43,3%FG71 z 164 z gry
- 34,2%3P26 z 76 za trzy
- 53,3%FT16 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 71 | 164 | 43,3% |
| Rzuty za dwa | 45 | 88 | 51,1% |
| Rzuty za trzy | 26 | 76 | 34,2% |
| Rzuty wolne | 16 | 30 | 53,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach UKS BASKET TARCZYN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z88 : 81 | 44:08 | 12 | 5 | 7 | |
| 24 maj 2026 | P53 : 64 | 48:00 | 12 | 1 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z87 : 81 | 47:01 | 14 | 3 | 5 | |
| 9 maj 2026 | Z109 : 61 | 28:01 | 15 | 4 | 0 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 38 | 32:55 | 16 | 3 | 4 | |
| 19 kwi 2026 | Z86 : 72 | 28:10 | 24 | 7 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | Z56 : 28 | 38:01 | 18 | 5 | 6 | |
| 28 mar 2026 | Z64 : 42 | 26:55 | 9 | 2 | 1 | |
| 21 mar 2026 | Z86 : 68 | 45:52 | 19 | 2 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P50 : 65 | 48:00 | 14 | 3 | 3 | |
| 8 mar 2026 | Z61 : 59 | 32:22 | 11 | 4 | 2 | |
| 1 mar 2026 | Z62 : 55 | 35:49 | 8 | 3 | 2 | |
| 15 lut 2026 | P43 : 62 | 33:36 | 12 | 6 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2026 · 18 meczów · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 30:57 | 28 | 7,0 | 2,5 | 2,3 | 1,8 | 0,3 | 27,8% | 5,3% | 77,8% |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 13 | 37:36 | 184 | 14,2 | 3,7 | 2,5 | 1,2 | 0,3 | 43,3% | 34,2% | 53,3% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 39:01 | 26 | 26,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 45,5% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






