TomaszMadry
22TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 55 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 46pktw 7 meczach
- 6,6pktna mecz
- 7,1zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 211 min | 30:10 |
| Punkty | 46 | 6,6 |
| Zbiórki | 50 | 7,1 |
| — w ataku | 20 | 2,9 |
| — w obronie | 30 | 4,3 |
| Asysty | 15 | 2,1 |
| Przechwyty | 11 | 1,6 |
| Bloki | 6 | 0,9 |
| Straty | 8 | 1,1 |
| Przewinienia | 18 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 85 | 12,1 |
- 42,3%FG22 z 52 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 28,6%FT2 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 52 | 42,3% |
| Rzuty za dwa | 22 | 45 | 48,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 7 | 28,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 gru 2024 | P63 : 72 | 35:06 | 5 | 11 | 3 | |
| 17 lis 2024 | Z71 : 49 | 33:28 | 14 | 6 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P63 : 66 | 19:31 | 8 | 3 | 2 | |
| 20 paź 2024 | Z77 : 69 | 30:18 | 6 | 2 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P52 : 74 | 26:36 | 0 | 5 | 2 | |
| 6 paź 2024 | Z71 : 51 | 27:16 | 2 | 12 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | Z73 : 61 | 38:52 | 11 | 11 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 55 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 5 | 32:33 | 12 | 2,4 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 29,4% | 100,0% | 33,3% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 26:30 | 52 | 5,2 | 5,2 | 1,9 | 0,5 | 0,0 | 54,3% | 42,9% | 84,6% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 27:50 | 19 | 1,9 | 5,6 | 1,1 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 13:55 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 21:44 | 37 | 3,4 | 5,3 | 1,1 | 0,7 | 0,2 | 45,2% | 50,0% | 41,2% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 25:49 | 2 | 2,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 30:10 | 46 | 6,6 | 7,1 | 2,1 | 1,6 | 0,9 | 42,3% | 0,0% | 28,6% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 29:26 | 50 | 5,0 | 5,9 | 2,3 | 1,1 | 0,0 | 37,7% | 18,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






