TomaszOsinski
- 2021–2023
- 14 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 89pktw karierze
- 6,4pktna mecz
- 7,2zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 454 min | 32:26 |
| Punkty | 89 | 6,4 |
| Zbiórki | 101 | 7,2 |
| — w ataku | 28 | 2,0 |
| — w obronie | 73 | 5,2 |
| Asysty | 25 | 1,8 |
| Przechwyty | 10 | 0,7 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 41 | 2,9 |
| Przewinienia | 31 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 92 | 6,6 |
- 31,3%FG35 z 112 z gry
- 23,3%3P7 z 30 za trzy
- 38,7%FT12 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 112 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 28 | 82 | 34,1% |
| Rzuty za trzy | 7 | 30 | 23,3% |
| Rzuty wolne | 12 | 31 | 38,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 30:03 | 10 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 26,7% | 20,0% | 25,0% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 31:02 | 33 | 6,6 | 8,8 | 2,0 | 0,2 | 0,0 | 38,2% | 44,4% | 37,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 39:28 | 9 | 4,5 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 26,7% | 0,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 31:58 | 37 | 7,4 | 6,2 | 2,2 | 0,8 | 0,6 | 29,2% | 16,7% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






