TomaszPiotrowski
32VABANK
- 2021–2026
- 94 mecze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 867pktw karierze
- 9,2pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3104 min | 33:01 |
| Punkty | 867 | 9,2 |
| Zbiórki | 332 | 3,5 |
| — w ataku | 57 | 0,6 |
| — w obronie | 275 | 2,9 |
| Asysty | 202 | 2,1 |
| Przechwyty | 114 | 1,2 |
| Bloki | 15 | 0,2 |
| Straty | 216 | 2,3 |
| Przewinienia | 220 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 294 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 730 | 7,8 |
- 39,6%FG291 z 734 z gry
- 33,9%3P111 z 327 za trzy
- 55,2%FT174 z 315 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 291 | 734 | 39,6% |
| Rzuty za dwa | 180 | 407 | 44,2% |
| Rzuty za trzy | 111 | 327 | 33,9% |
| Rzuty wolne | 174 | 315 | 55,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 4 | 28:18 | 39 | 9,8 | 3,0 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 39,4% | 14,3% | 73,3% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 9 | 37:15 | 151 | 16,8 | 6,8 | 2,1 | 1,1 | 0,2 | 41,3% | 41,7% | 54,4% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 36:53 | 94 | 11,8 | 4,3 | 3,5 | 1,6 | 0,3 | 41,3% | 32,3% | 62,9% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 11 | 36:14 | 98 | 8,9 | 4,6 | 2,0 | 1,5 | 0,1 | 35,6% | 36,1% | 44,8% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 5 | 32:14 | 57 | 11,4 | 2,4 | 2,8 | 1,0 | 0,4 | 45,9% | 40,0% | 73,9% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 8 | 38:30 | 84 | 10,5 | 2,6 | 3,4 | 0,6 | 0,3 | 41,5% | 30,3% | 51,3% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 11 | 26:10 | 55 | 5,0 | 3,1 | 2,6 | 1,5 | 0,4 | 33,3% | 37,1% | 50,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 32:30 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 8 | 36:00 | 85 | 10,6 | 3,5 | 1,9 | 1,3 | 0,0 | 43,1% | 33,3% | 50,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 31:56 | 7 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 30:05 | 67 | 6,1 | 2,9 | 1,8 | 1,1 | 0,1 | 40,8% | 32,0% | 57,6% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 8 | 34:47 | 69 | 8,6 | 2,9 | 1,3 | 1,1 | 0,1 | 34,9% | 33,3% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 4 | 30:11 | 29 | 7,3 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 38,5% | 20,0% | 46,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 24:24 | 28 | 5,6 | 3,0 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 44,0% | 44,4% | 28,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






