Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 51,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 49,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 39,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 3 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach1 z 1 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 20 / 48 | 41,7% | 48,5% |
| Półdystans | 10 / 25 | 40,0% | 43,9% |
| Za trzy | 20 / 48 | 41,7% | 27,7% |
| Razem z gry | 50 / 121 | 41,3% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 23najwięcej punktówz MOLES, 8 mar 2026
- 16najwięcej zbiórekz MOLES, 8 mar 2026
- 3najwięcej asystz TARCHO TERROR, 14 lut 2026
- 23najlepszy mecz (EFF)23 pkt, 6 zb, 2 as — z HAWAJSKI SNIEG, 19 kwi 2026
- 88 meczów z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 44 mecze z 20+ pktz 9 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3104 min | 33:01 |
| Punkty | 867 | 9,2 |
| Zbiórki | 332 | 3,5 |
| — w ataku | 57 | 0,6 |
| — w obronie | 275 | 2,9 |
| Asysty | 202 | 2,1 |
| Przechwyty | 114 | 1,2 |
| Bloki | 15 | 0,2 |
| Straty | 216 | 2,3 |
| Przewinienia | 220 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 294 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 730 | 7,8 |
- 39,6%FG291 z 734 z gry
- 33,9%3P111 z 327 za trzy
- 55,2%FT174 z 315 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 291 | 734 | 39,6% |
| Rzuty za dwa | 180 | 407 | 44,2% |
| Rzuty za trzy | 111 | 327 | 33,9% |
| Rzuty wolne | 174 | 315 | 55,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórekz MOLES, 8 mar 2026
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z HAWAJSKI SNIEG, 19 kwi 2026
- Double-double2 razy · ostatnio z DRUZYNA WYBUCH, 25 kwi 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 867
- 50 meczówrozegranych meczów: 94
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HAWAJSKI SNIEG19 kwi 202623pkt6zb2as23eff
BC LITUANICA15 gru 202421pkt1zb4as22eff
NLB5 lis 202313pkt4zb6as21eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






