Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 101 min | 25:22 |
| Punkty | 30 | 7,5 |
| Zbiórki | 8 | 2,0 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 5 | 1,3 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 1,0 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 21 | 5,3 |
- 37,0%FG10 z 27 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 69,2%FT9 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 27 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 9 | 22 | 40,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 13 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2022 | P51 : 91 | 28:58 | 9 | 4 | 1 | |
| 5 lis 2022 | P63 : 76 | 38:16 | 13 | 2 | 3 | |
| 8 paź 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 paź 2022 | Z75 : 72 | 34:15 | 8 | 2 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 25 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 1 | 42:10 | 18 | 18,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 29,4% | 60,0% | 62,5% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 4 | 25:22 | 30 | 7,5 | 2,0 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 37,0% | 20,0% | 69,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 4 | 32:24 | 16 | 4,0 | 2,5 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | 17,2% | 0,0% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 3 | 32:40 | 24 | 8,0 | 3,0 | 0,3 | 1,0 | 0,3 | 21,7% | 28,6% | 70,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 6 | 37:51 | 67 | 11,2 | 2,8 | 3,8 | 1,3 | 0,2 | 37,1% | 31,8% | 63,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 7 | 39:40 | 96 | 13,7 | 3,7 | 3,1 | 1,0 | 0,3 | 40,9% | 38,1% | 76,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






