TomaszRzeszotek
- 2020–2025
- 59 meczów
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 383pktw karierze
- 6,5pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1294 min | 21:56 |
| Punkty | 383 | 6,5 |
| Zbiórki | 238 | 4,0 |
| — w ataku | 47 | 0,8 |
| — w obronie | 191 | 3,2 |
| Asysty | 77 | 1,3 |
| Przechwyty | 30 | 0,5 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 55 | 0,9 |
| Przewinienia | 72 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 430 | 7,3 |
- 36,7%FG141 z 384 z gry
- 31,5%3P90 z 286 za trzy
- 68,8%FT11 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 141 | 384 | 36,7% |
| Rzuty za dwa | 51 | 98 | 52,0% |
| Rzuty za trzy | 90 | 286 | 31,5% |
| Rzuty wolne | 11 | 16 | 68,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 4 | 22:17 | 24 | 6,0 | 3,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 36,4% | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 6 | 26:10 | 36 | 6,0 | 4,3 | 1,5 | 0,3 | 0,2 | 31,0% | 30,3% | — |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 1 | 12:49 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 8 | 18:52 | 42 | 5,3 | 2,9 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 36,8% | 32,4% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 10 | 16:11 | 44 | 4,4 | 3,5 | 1,9 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 21,6% | — |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 23:49 | 6 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 10 | 19:19 | 48 | 4,8 | 3,4 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 36,7% | 30,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 4 | 16:32 | 14 | 3,5 | 2,3 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 26,3% | 28,6% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 2 | 27:15 | 5 | 2,5 | 6,0 | 2,5 | 1,5 | 0,5 | 25,0% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 6 | 27:00 | 59 | 9,8 | 6,3 | 1,0 | 0,2 | 0,2 | 35,9% | 31,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 7 | 31:47 | 105 | 15,0 | 6,3 | 1,4 | 1,1 | 0,1 | 42,7% | 36,9% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






