TomaszSancewicz
0ORLY TEMIDY1. Liga · 9WBA
- 2021–2026
- 148 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 10pktw 4 meczach
- 2,5pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 33,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,3%
- 32,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,5%
- 100,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 73 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 1 wyrównanym meczu · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 0 / 0 | — | 45,7% |
| Półdystans | 0 / 0 | — | 47,1% |
| Za trzy | 3 / 14 | 21,4% | 28,7% |
| Razem z gry | 3 / 14 | 21,4% | 40,5% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 6najwięcej punktówz OSTAP RUSZTOWANIA, 25 paź 2026
- 6najwięcej zbiórekz AMATORZY, 11 paź 2026
- 4najwięcej asystz AMATORZY, 11 paź 2026
- 13najlepszy mecz (EFF)6 pkt, 6 zb, 4 as — z OSTAP RUSZTOWANIA, 25 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 148 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4372 min | 29:32 |
| Punkty | 681 | 4,6 |
| Zbiórki | 387 | 2,6 |
| — w ataku | 47 | 0,3 |
| — w obronie | 340 | 2,3 |
| Asysty | 461 | 3,1 |
| Przechwyty | 200 | 1,4 |
| Bloki | 5 | 0,0 |
| Straty | 270 | 1,8 |
| Przewinienia | 176 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 102 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 914 | 6,2 |
- 33,8%FG261 z 772 z gry
- 22,7%3P103 z 454 za trzy
- 58,9%FT56 z 95 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 261 | 772 | 33,8% |
| Rzuty za dwa | 158 | 318 | 49,7% |
| Rzuty za trzy | 103 | 454 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 56 | 95 | 58,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst17 razy · ostatnio z BC LITUANICA, 29 mar 2026
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z TEAM EUROPE, 16 kwi 2023
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z OBRONCY Z TOBRUKU, 7 kwi 2024
- Double-double3 razy · ostatnio z AMBITNI AMATORZY, 12 lis 2023
- 500 punktówpunktów w karierze: 681
- 50 meczówrozegranych meczów: 142
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TARCHO TERROR11 paź 202316pkt7zb8as27eff
BANKSTERS23 sty 202216pkt5zb9as25eff
OBRONCY Z TOBRUKU7 kwi 202412pkt6zb8as24eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






