TomaszSlodkowski
77VABANK
- 2024–2026
- 47 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 425pktw karierze
- 9,0pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1529 min | 32:32 |
| Punkty | 425 | 9,0 |
| Zbiórki | 167 | 3,6 |
| — w ataku | 33 | 0,7 |
| — w obronie | 134 | 2,9 |
| Asysty | 28 | 0,6 |
| Przechwyty | 18 | 0,4 |
| Bloki | 20 | 0,4 |
| Straty | 74 | 1,6 |
| Przewinienia | 25 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 195 | 4,1 |
- 30,1%FG164 z 545 z gry
- 24,6%3P89 z 362 za trzy
- 50,0%FT8 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 164 | 545 | 30,1% |
| Rzuty za dwa | 75 | 183 | 41,0% |
| Rzuty za trzy | 89 | 362 | 24,6% |
| Rzuty wolne | 8 | 16 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 5 | 25:35 | 17 | 3,4 | 4,4 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 19,2% | 21,1% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 8 | 37:01 | 65 | 8,1 | 4,5 | 0,5 | 0,1 | 0,1 | 24,3% | 15,9% | — |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 10 | 37:32 | 136 | 13,6 | 3,6 | 0,6 | 0,6 | 0,4 | 31,5% | 27,4% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 12 | 29:10 | 87 | 7,3 | 3,3 | 0,3 | 0,4 | 0,5 | 27,9% | 21,0% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 12 | 31:40 | 120 | 10,0 | 2,8 | 0,8 | 0,5 | 0,3 | 38,0% | 32,5% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






