TomaszSuska
3CM PETRA MEDICA3. Liga · UNBA 50
- 2020–2025
- 54 mecze w karierze
- 10 sezonów
- 8 drużyn
- 125pktw 7 meczach
- 17,9pktna mecz
- 9,3zbna mecz
- 4,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 304 min | 43:22 |
| Punkty | 125 | 17,9 |
| Zbiórki | 65 | 9,3 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 55 | 7,9 |
| Asysty | 33 | 4,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 37 | 5,3 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 133 | 19,0 |
- 48,1%FG52 z 108 z gry
- 33,3%3P6 z 18 za trzy
- 60,0%FT15 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 108 | 48,1% |
| Rzuty za dwa | 46 | 90 | 51,1% |
| Rzuty za trzy | 6 | 18 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 15 | 25 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P53 : 66 | 37:34 | 15 | 8 | 6 | |
| 22 maj 2022 | Z63 : 47 | 48:00 | 14 | 5 | 4 | |
| 7 maj 2022 | P74 : 83 | 48:00 | 33 | 14 | 6 | |
| 23 kwi 2022 | Z86 : 53 | 36:42 | 23 | 12 | 3 | |
| 10 kwi 2022 | Z62 : 56 | 48:00 | 11 | 15 | 6 | |
| 2 kwi 2022 | Z76 : 56 | 40:10 | 14 | 4 | 4 | |
| 26 mar 2022 | P49 : 52 | 45:07 | 15 | 7 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 54 mecze · 10 sezonów · 8 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 5 | 18:12 | 7 | 1,4 | 2,0 | 3,2 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | 37,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 2 | 14:43 | 0 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 3 | 44:18 | 44 | 14,7 | 5,7 | 4,0 | 0,7 | 0,3 | 48,6% | 0,0% | 58,8% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 2 | 30:57 | 15 | 7,5 | 6,5 | 8,5 | 1,0 | 0,0 | 36,8% | 0,0% | 25,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 1 | 19:58 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 7 | 40:00 | 78 | 11,1 | 6,9 | 7,9 | 1,1 | 0,3 | 46,6% | 20,0% | 88,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 6 | 38:57 | 61 | 10,2 | 5,8 | 6,7 | 1,7 | 0,0 | 41,1% | 0,0% | 68,2% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 25:45 | 16 | 4,0 | 3,5 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | — | 76,9% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 7 | 14:34 | 10 | 1,4 | 2,1 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 38,5% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 43:22 | 125 | 17,9 | 9,3 | 4,7 | 1,9 | 0,0 | 48,1% | 33,3% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 2 | 32:37 | 8 | 4,0 | 7,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 35:42 | 17 | 8,5 | 5,0 | 4,5 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 41:09 | 71 | 11,8 | 5,8 | 4,2 | 1,7 | 0,2 | 38,4% | 37,5% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






