Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 102 min | 14:34 |
| Punkty | 10 | 1,4 |
| Zbiórki | 15 | 2,1 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 12 | 1,7 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 7 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 17 | 2,4 |
- 38,5%FG5 z 13 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 13 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 maj 2022 | Z92 : 71 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 maj 2022 | Z89 : 78 | 28:16 | 2 | 4 | 5 | |
| 10 kwi 2022 | Z77 : 70 | 32:25 | 4 | 7 | 3 | |
| 3 kwi 2022 | P57 : 84 | 18:16 | 4 | 2 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P58 : 78 | 22:58 | 0 | 2 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 54 mecze · 10 sezonów · 8 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 5 | 18:12 | 7 | 1,4 | 2,0 | 3,2 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | 37,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 2 | 14:43 | 0 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 3 | 44:18 | 44 | 14,7 | 5,7 | 4,0 | 0,7 | 0,3 | 48,6% | 0,0% | 58,8% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 2 | 30:57 | 15 | 7,5 | 6,5 | 8,5 | 1,0 | 0,0 | 36,8% | 0,0% | 25,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 1 | 19:58 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 7 | 40:00 | 78 | 11,1 | 6,9 | 7,9 | 1,1 | 0,3 | 46,6% | 20,0% | 88,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 6 | 38:57 | 61 | 10,2 | 5,8 | 6,7 | 1,7 | 0,0 | 41,1% | 0,0% | 68,2% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 25:45 | 16 | 4,0 | 3,5 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | — | 76,9% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 7 | 14:34 | 10 | 1,4 | 2,1 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 38,5% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 43:22 | 125 | 17,9 | 9,3 | 4,7 | 1,9 | 0,0 | 48,1% | 33,3% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 2 | 32:37 | 8 | 4,0 | 7,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 35:42 | 17 | 8,5 | 5,0 | 4,5 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 41:09 | 71 | 11,8 | 5,8 | 4,2 | 1,7 | 0,2 | 38,4% | 37,5% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






