TomaszWakulski
33TARGOWEKLiga Mistrzów · 8WBA
- 2025–2026
- 21 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 129pktw 9 meczach
- 14,3pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 2,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 46,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 45,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 72,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 3 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 3 rzutów z gry
- 50,0%wolne w końcówkach1 z 2 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 10 / 24 | 41,7% | 52,9% |
| Półdystans | 5 / 12 | 41,7% | 47,5% |
| Za trzy | 29 / 93 | 31,2% | 30,1% |
| Razem z gry | 44 / 129 | 34,1% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 28najwięcej punktówz COURT CLAN, 22 lut 2026
- 6najwięcej zbiórekz INIEMAMOCNI, 8 mar 2026
- 8najwięcej asystz POST PRIME, 22 mar 2026
- 20najlepszy mecz (EFF)28 pkt, 4 zb, 1 as — z COURT CLAN, 22 lut 2026
- 11 mecz z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 9 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2025–2026 · 21 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 778 min | 37:02 |
| Punkty | 316 | 15,0 |
| Zbiórki | 66 | 3,1 |
| — w ataku | 11 | 0,5 |
| — w obronie | 55 | 2,6 |
| Asysty | 57 | 2,7 |
| Przechwyty | 20 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 47 | 2,2 |
| Przewinienia | 47 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 68 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 205 | 9,8 |
- 35,2%FG105 z 298 z gry
- 34,1%3P71 z 208 za trzy
- 70,0%FT35 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 105 | 298 | 35,2% |
| Rzuty za dwa | 34 | 90 | 37,8% |
| Rzuty za trzy | 71 | 208 | 34,1% |
| Rzuty wolne | 35 | 50 | 70,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz POST PRIME, 22 mar 2026
- Mecz 4+ trójki10 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 4 paź 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 316
- 10 meczówrozegranych meczów: 21
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 3
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
COURT CLAN22 lut 202628pkt4zb1as20eff
HUTNIK WARSZAWA16 lis 202523pkt2zb5as18eff
BANKSTERS9 lis 202522pkt6zb3as18eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






