TomaszWisnik
1GET WOW TEAMBaraże · 4WBA
- 2021–2025
- 78 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 2pktw 1 meczu
- 2,0pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 7 min | 6:30 |
| Punkty | 2 | 2,0 |
| Zbiórki | 1 | 1,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 1 | 1,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 3 | 3,0 |
- —FGani jednej próby z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 0 | — |
| Rzuty za dwa | 0 | 0 | — |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (4WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2025 · 78 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 34:33 | 29 | 4,8 | 3,8 | 6,3 | 2,3 | 0,0 | 37,9% | 0,0% | 77,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 25:25 | 28 | 3,5 | 1,5 | 3,1 | 1,8 | 0,0 | 52,6% | 25,0% | 70,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 5 | 25:22 | 18 | 3,6 | 2,4 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 41,2% | 50,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:58 | 47 | 3,9 | 2,6 | 4,5 | 2,0 | 0,0 | 55,6% | 12,5% | 60,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 6:30 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 32:06 | 65 | 5,9 | 2,7 | 5,5 | 1,6 | 0,0 | 57,1% | 33,3% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 31:46 | 46 | 5,8 | 2,8 | 6,5 | 1,3 | 0,0 | 48,7% | 40,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 30:17 | 30 | 3,8 | 2,1 | 4,1 | 1,6 | 0,0 | 40,0% | 18,2% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 13 | 32:09 | 48 | 3,7 | 2,4 | 5,3 | 1,9 | 0,0 | 41,7% | 25,0% | 71,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 6 | 23:47 | 31 | 5,2 | 2,2 | 3,5 | 1,2 | 0,0 | 59,1% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






